Bezpieczny Internet od Vectry

Bezpieczny Internet to kompleksowe zabezpieczenie przed wirusami, programami wymuszającymi okup oraz konsekwencjami wycieków danych, wyłudzeń i kradzieży kont. Bezpieczny Internet pozwala na ochronę nie tylko urządzeń (komputer, tablet, telefon) Klienta, chroni także jego tożsamość w Internecie. Dzięki opcji ochrony rodzicielskiej najmłodsi internauci mogą korzystać z sieci bez obaw.

Bezpieczny Internet od Vectry został stworzony przez ekspertów od spraw bezpieczeństwa z firmy F-Secure, która od ponad 20 lat zabezpiecza miliony klientów na całym świecie. Firma F-Secure znana jest z częstych aktualizacji automatycznych, natychmiastowych reakcji i szybkiego zwalczania nowych zagrożeń.


Ochrona Bankowości

Pop-up informujący Klienta, że jest na prawdziwej stronie bankowej. Bezpieczny Internet na bieżąco analizuje reputację strony i sprawdza, czy witryna faktycznie należy do banku i gdzie przekazywane są dane.


Ochrona Tożsamości

Pozwala szybko zablokować konto lub zastrzec kartę w przypadku kradzieży danych. Program monitoruje Internet w poszukiwaniu danych, takich jak: numery kart, loginy, hasła i piny, oraz wysyła alerty o wyciekach danych 24/7. Umożliwia również monitorowanie wycieków danych związanych z emailem, co oznacza, że sprawdzane są też informacje poufne przypisane do danego adresu.


Ochrona Rodzicielska

Umożliwia ograniczanie dzieciom dostępu do stron z nieodpowiednimi dla nich treściami i wspiera w zarządzaniu czasem spędzanym przed ekranem.


Ochrona Internetu

Zabezpiecza przed „atakami botów”, czyli złośliwym oprogramowaniem, które może być wykorzystywane do spamowania znajomych i osób z listy kontaktów, poprzez podszywanie się pod właściciela komputera lub komórki.


Ochrona Sprzętu

Zabezpieczenie dla 3 urządzeń: telefonu, komputera, tabletu – według potrzeb.


Autor: Wioleta Magdziarz