Przegląd Pakietów Dodatkowych od Vectry - Zadbaj o Swoje Bezpieczeństwo z AXA

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo z pakietem AXA. W Vectrze dbając o komfort i spokój swoich klientów, wprowadziliśmy zestaw pakietów dodatkowych we współpracy z renomowaną firmą ubezpieczeniową AXA.


Szybka Pomoc Internet

Za jedyne 9,99 zł miesięcznie, możesz mieć pewność, że w przypadku problemów związanych z internetem, otrzymasz szybką i fachową pomoc. Bez względu na to, czy to problem z oprogramowaniem, czy też utrata danych, AXA stoi na straży Twojego spokoju. W dobie rosnącej cyberprzestępczości, ochrona danych i szybka reakcja na zagrożenia stają się priorytetem. Dzięki temu pakietowi, możesz czuć się bezpiecznie podczas korzystania z sieci, wiedząc, że masz wsparcie specjalistów w razie potrzeby.


Szybka Pomoc Dom

Za tę samą kwotę, otrzymasz wsparcie w sytuacjach awaryjnych w domu. Niezależnie czy to cieknący kran, zacięty zamek czy awaria sprzętu AGD/RTV, możesz liczyć na szybką interwencję specjalistów. Współczesny tryb życia często nie pozwala nam na zajmowanie się drobnymi, ale kłopotliwymi usterkami w domu. Dlatego pakiet ten staje się nieoceniony dla osób, które cenią sobie czas i spokój, wiedząc, że w razie problemu mogą liczyć na szybką pomoc.


Szybka Pomoc Zdrowie

Za 19,99 zł miesięcznie, masz gwarancję kompleksowej opieki zdrowotnej. Dzięki temu pakietowi, wizyty u lekarzy specjalistów stają się szybkie i bezproblemowe, a Ty masz pełną kontrolę nad swoim zdrowiem. W obliczu długich kolejek w przychodniach i coraz szybszego tempa życia, możliwość skorzystania z szybkiej pomocy medycznej to ogromne ułatwienie dla wielu osób. Dodatkowo, dostępność opieki zdrowotnej bez wychodzenia z domu to szczególnie istotne w obliczu sytuacji kryzysowych, jak pandemia, gdy unikanie zbędnych kontaktów może być kluczowe dla zdrowia


Szybka Pomoc Internet+

Dla tych, którzy chcą jeszcze większego bezpieczeństwa w sieci, istnieje możliwość skorzystania z rozszerzonego pakietu. Oferuje on ochronę przed kradzieżą kart kredytowych czy problemami z zakupami online. W dobie coraz bardziej zaawansowanych technologii, zagrożenia związane z korzystaniem z internetu mogą być bardziej złożone niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego też dodatkowa ochrona, oferowana przez pakiet Internet+, może być kluczowa dla zachowania bezpieczeństwa finansowego i prywatności online.

Nie pozostawiaj swojego bezpieczeństwa na przypadkowe rozwiązania. Dzięki pakietom dodatkowym od Vectry we współpracy z AXA, możesz spać spokojnie, mając pewność, że w każdej sytuacji masz szybką pomoc profesjonalistów. Zadbaj o siebie i swoich bliskich już dziś!


Autor: MW