VOD Vectry, czyli sprawdzony sposób na udane popołudnie przed TV

Dobrym pomysłem na udane popołudnie po intensywnym i wyczerpującym dniu jest odpoczynek przed telewizorem z ulubionym serialem, czy najnowszym filmem. Można to robić w pojedynkę lub w towarzystwie bliskich, z przekąskami lub bez rozpraszającego dla niektórych chrupania. Popołudnie przed TV może być przyjemniejsze dzięki Vectra VOD, który zapewni Ci dostęp do hitów kinowych.

Vectra VOD jest serwisem oferującym filmy, bajki, seriale i programy na żądanie. Znajdziesz w nim ponad trzynaście tysięcy tytułów, a ponad połowę z nich obejrzysz za darmo i bez reklam. To oszczędność czasu oraz pieniędzy!


Co jeszcze daje Ci Vectra VOD?

Płacisz tylko raz za wypożyczenie filmu, najczęściej na 48 h. W tym czasie możesz oglądać film dowolną liczbę razy, co daje Ci pełną swobodę i satysfakcję dla każdego członka rodziny. Brak wyższych opłat za filmy w jakości HD powoduje, że możesz wybrać jakość, w jakiej obejrzysz film. Możesz zapłacić za wszystkie wypożyczone filmy, bajki, seriale i programy w jednym czasie, ponieważ wszystkie opłaty znajdą się na jednej fakturze.

Potencjał swojego telewizora wykorzystasz w pełni dzięki dostępowi do filmów w jakości 4K. Filmy znajdują się w katalogu o nazwie „Filmy 4K”. Jeśli posiadasz Multiroom, materiał wypożyczony na jednym urządzeniu dostępny będzie na wszystkich dekoderach. Po rozpoczęciu seansu w salonie, masz możliwość kontynuować oglądanie w innym pomieszczeniu.

Nie masz możliwości obejrzenia serialu, filmu, czy programu w czasie jego emisji? To już nie będzie Twoim problemem. Vectra VOD zapewnia Ci dostęp do wybranych programów z wybranych ramówek kanałów telewizyjnych niezależnie od czasu ich emisji na antenie.

VOD od Vectry jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny, dzięki czemu nawet dziecko sobie z nim poradzi. Nie wymaga aktywacji, czy logowania. Aby z niego skorzystać wystarczy wcisnąć przycisk VOD na pilocie.

Każdy film i program jest dostępny w polskiej wersji językowej. Jeśli nie znasz języka obcego, bariera językowa nie jest już przeszkodą. Możesz poznawać najnowsze hity kinowe w języku polskim. Vectra VOD umożliwia także oglądanie wybranych filmów z lektorem, bądź dubbingiem oraz w wersjach z oryginalnymi napisami. To Ty decydujesz, jaka forma jest dla Ciebie najlepsza. Zdecyduj, czy chcesz oglądać film w języku obcym, skupić się wyłącznie na języku polskim, czy weryfikować film z napisami.


Jak korzystać z Vectra VOD?

  1. Naciśnij przycisk VOD na pilocie i wejdź do aplikacji VOD.

  2. Wybierz interesujący Cię tytuł i naciśnij „Oglądaj”, a odtwarzanie materiału rozpocznie się automatycznie.

  3. Oglądaj swój film, a w przypadku materiałów płatnych na stronie z wybranym tytułem zobaczysz jego cenę. Po wybraniu „oglądaj” zostaniesz poproszony o potwierdzenie zakupu kodem PIN

Zobacz więcej na temat Vectra VOD