Vectra VOD - Twoja Domowa Biblioteka Filmów i Seriali

Vectra VOD zmienia sposób, w jaki doświadczamy rozrywki. Dostępna dla każdego klienta Vectry, niezależnie od posiadanej usługi TV, oferuje tysiące tytułów – od filmów po seriale. W tym artykule przyjrzymy się bliżej, co oferuje Vectra VOD i dlaczego warto z niej korzystać.


Co to Jest Vectra VOD?

Vectra VOD to serwis na żądanie, który umożliwia oglądanie filmów, bajek i seriali w dowolnym czasie. Dostęp do serwisu jest możliwy na dekoderze TV Smart 4K BOX lub w aplikacji TV Smart GO. Oferuje bogaty wybór treści, co sprawia, że jest idealny dla każdego, kto szuka różnorodnej rozrywki w domowym zaciszu.


Jak Korzystać z Vectra VOD?

Korzystanie z Vectra VOD jest proste i intuicyjne. Wystarczy wcisnąć przycisk VOD na pilocie lub przejść do zakładki VOD w aplikacji TV Smart GO. Opłatę za wypożyczane filmy można łatwo dodać do miesięcznego rachunku, podając PIN. Serwis nie zawiera reklam, więc możesz cieszyć się filmami bez przerw.


Co Znajdziesz w Vectra VOD?

VODusie: Pakiet zawierający bezpieczne bajki i seriale dla najmłodszych widzów, w tym kilkaset odcinków pełnych sympatycznych bohaterów i pozytywnego humoru.

BeActiveTV: Oferta przygotowana przez Ewę Chodakowską i najlepszych trenerów fitness, zawierająca szeroki wybór treningów dla osób na różnych poziomach zaawansowania.

Filmklub: Zmieniająca się oferta stu filmów, które można oglądać dowolną liczbę razy w każdym miesiącu, uzupełniana co tydzień o nowe tytuły, w tym klasyki światowego kina i nowości.

XXX Klub: Wyselekcjonowane filmy dla dorosłych widzów, zabezpieczone kodem CA PIN.

Vectra VOD to znakomita usługa dla osób, które cenią sobie wygodę i różnorodność rozrywki w zaciszu własnego domu. Dzięki szerokiemu wyborowi treści, Vectra VOD jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla rodzin z dziećmi, miłośników filmów, jak i osób aktywnych fizycznie. Od bajek dla najmłodszych, przez treningi fitness, aż po najlepsze filmy, Vectra VOD ma coś dla każdego.


Autor: Wioleta Magdziarz