Nowości VOD w grudniu 2023

Jeżeli spodziewacie się, że grudzień w Vectra VOD będzie ucztą dla koneserów dobrego kina, to nie mylicie się. Już na początku miesiąca prawdziwa gratka dla fanów oscarowych filmów. „Wszystko, wszędzie, naraz” podczas ostatniej gali zdobył aż 7 statuetek! Nic dziwnego, ta historia o borykającej się z trudami codzienności Evelyn (Michelle Yeoh), która eksplorując rozmaite wszechświaty stara się ocalić swój świat natychmiast skradła serca widzów. Krążą też słuchy, że „Wszystko, wszędzie, naraz” jest lepszym filmem niż „Matrix” z 1999 roku. Ciekawa jestem, czy Wy również tak sądzicie. Zagłosujcie na film, który bardziej Wam się spodobał a ten, który wygra, przecenimy dla Was od 22 grudnia, promocja potrwa aż do 2 stycznia.


Na czele filmowych nowości zdecydowanie wyróżniają się wyczekiwane i niekwestionowane hity 2023 roku, „Oppenheimer”, historia amerykańskiego naukowca i jego roli w stworzeniu bomby atomowej oraz „Barbie”, żyjącej w idealnym, bajkowym świecie i przechodzącej kryzys egzystencjalny lalki. 7 grudnia te produkcje stworzą niepowtarzalny duet, po wypożyczeniu jednego z nich, drugi, obejrzycie za 50% ceny!


Ucieszy Was pewnie również, że już 12 grudnia w Vectra VOD pojawi się tytuł „Twórca”, niezwykle wciągająca historia wojny toczącej się w 2055 roku między ludźmi a siłami sztucznej inteligencji. Joshua, były agent służb specjalnych, którego żona zaginęła w niejasnych okolicznościach, zostaje zrekrutowany do wytropienia i zlikwidowania nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii.

Holiday to komedia romantyczna z 2006 roku, w której główne bohaterki Iris i Amanda zamieniają się domami na czas świąt, by uciec od swoich problemów miłosnych. Iris jedzie do luksusowego domu Amandy w Los Angeles, a Amanda do uroczego domku Iris na angielskiej wsi. Tam obie poznają nowych ludzi i odkrywają prawdziwą miłość. Piękne zdjęcia, świetne dialogi i wysoki poziom gry aktorskiej sprawia, że do filmu można wracać bez końca.


Na 22 Grudnia przygotowaliśmy dla Was specjalną, świąteczna promocję, setki filmów, za jedyne 1 zł każdy. Sprawdźcie koniecznie wszystkie produkcje w tej cenie w katalogu Filmy pod choinkę po 1zł


Wśród grudniowych nowości w Vectra VOD znajdziecie również polski „Raport Pileckiego” w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza, kolejną część przygód sprytnego psa Lassie, czyli „Lassie. Nowe przygody” oraz wyjątkowy „Daliland” z Benem Kingsleyem w roli ekscentrycznego artysty Salvadora Dalego. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych widzach. Przez cały grudzień w katalogu Zimowa Promocja VOD będziecie mogli znaleźć filmy familijne i animowane za 50% ceny! Odwiedźcie też koniecznie naszego Facebooka i Instagrama, tam będziemy Was na bieżąco informować o nowościach w Vectra VOD.


Autor: Karolina Rojewska