Pakiet Start, Standard i Max. Podpowiadamy, który pakiet TV Smart od Vectry wybrać.

Wybierając pakiet telewizyjny, stajemy przed wyzwaniem dopasowania oferty do naszych potrzeb i zainteresowań. W Vectrze oferujemy różnorodne opcje, które mają na celu zaspokojenie indywidualnych preferencji każdego widza. W tym wpisie skoncentrujemy się na trzech głównych pakietach telewizji smart: Start, Standard i Max. Naszym celem jest ułatwienie Ci decyzji i przedstawienie kluczowych cech każdej z tych opcji, abyś mógł wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim domowym potrzebom rozrywkowym.


1. Pakiet Start: podstawowa oferta w atrakcyjnej cenie

Pakiet Start to praktyczne rozwiązanie dla osób, które poszukują podstawowej oferty telewizyjnej w przystępnej cenie. Zapewnia dostęp do 23 kanałów TV, w tym 16 w jakości HD i 2 w 4K, obejmując stacje takie jak TVP, Zoom TV HD, Stopklatka czy Music Box Polska. Ten pakiet jest skierowany do tych, którzy chcą dostępu do standardowych kanałów telewizyjnych i zainteresowani są korzystaniem z bezpłatnych filmów i programów oferowanych w Vectra VOD.

2. Pakiet Standard: rozrywka dla całej rodziny

Pakiet Standard to znakomita opcja dla rodzin, które szukają zróżnicowanej rozrywki w dobrej cenie. To aż 52 kanały TV, w tym 41 kanałów HD i 2 kanały w 4K. W ofercie znajdziesz takie kanały jak TVN Turbo HD, Disney Channel HD czy National Geographic HD. Pakiet ten zapewnia atrakcyjną ofertę dla całej rodziny, umożliwiając dostęp do szerokiej gamy kanałów oraz bezpłatnych filmów i programów w Vectra VOD.

3. Pakiet Max: idealny dla miłośników rozrywki, filmów i seriali.

Dla najbardziej wymagających widzów, którzy pragną bogatej oferty telewizyjnej, idealnym wyborem będzie Pakiet Max. Oferuje on dostęp do 86 kanałów, w tym 67 kanałów HD i 4 kanały w 4K. Wśród dostępnych stacji znajdują się Polsat Comedy Central Extra, AXN HD, BBC First, Cartoon Network i Animal Planet HD. Pakiet Max to świetna opcja dla miłośników rozrywki, filmów i seriali, gwarantująca dostęp do ponad 1500 bezpłatnych filmów i programów w Vectra VOD.

Wybór odpowiedniego pakietu telewizyjnego zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Pakiet Start jest idealny dla osób szukających podstawowej oferty telewizyjnej, Pakiet Standard to doskonały wybór dla rodzin, a Pakiet Max spełni oczekiwania najbardziej wymagających miłośników rozrywki. Odwiedź stronę Vectra.pl, aby dowiedzieć się więcej i wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.


Autor: Wioleta Magdziarz