TV Smart GO - telewizja zawsze z Tobą

Wyobraź sobie świat, w którym twoja ulubiona telewizja jest zawsze na wyciągnięcie ręki, niezależnie od miejsca i czasu. Dzięki aplikacji TV Smart GO od Vectry, ten świat staje się rzeczywistością. To nowoczesne rozwiązanie, które łączy w sobie wygodę, elastyczność i pełen dostęp do różnorodnych kanałów telewizyjnych oraz Internetu. Zapomnij o tradycyjnych ograniczeniach teraz telewizję możesz mieć zawsze przy sobie, w swoim telefonie, tablecie, laptopie czy nawet na telewizorze w pokoju hotelowym. TV Smart GO to twoje osobiste centrum rozrywki, dostępne na każde żądanie.


Korzyści z korzystania z TV Smart GO

1. Dostępność

Aplikacja TV Smart GO jest dostępna dla wszystkich abonentów Vectry, co oznacza, że każdy, kto ma aktywną umowę z Vectra, może z niej korzystać bez żadnych dodatkowych opłat. To niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie łatwy i szybki dostęp do telewizji.


2. Brak dodatkowych kosztów

Korzystanie z TV Smart GO nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. To szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, kiedy wiele usług wymaga dodatkowych abonamentów czy opłat. TV Smart GO pozwala cieszyć się telewizją bez obaw o ukryte koszty.


3. Szeroki wybór kanałów

Abonenci, którzy mają wykupioną usługę telewizyjną lub dodatkowe pakiety (takie jak Eleven, HBO) bez dekodera, mogą za pomocą TV Smart GO oglądać większość wykupionych programów. Dostępność kanałów TV w aplikacji zależy od posiadanego pakietu telewizyjnego, co daje użytkownikom elastyczność w wyborze tego, co chcą oglądać.


4. Brak potrzeby rejestracji

Korzystanie z TV Smart GO nie wymaga rejestracji wystarczy, że jesteś abonentem Vectry i posiadasz dane do logowania w Strefie Klienta Vectry. To proste rozwiązanie, które oszczędza czas i ułatwia dostęp do telewizji.


Jak zacząć korzystać z TV Smart GO?

Rozpoczęcie korzystania z TV Smart GO jest niezwykle proste i intuicyjne. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach mobilnych z systemami Android i iOS, a także na telewizorach z systemem Android TV. Aby pobrać aplikację, wystarczy wejść do Google Play Store lub App Store i wyszukać "TV Smart GO". Po zainstalowaniu aplikacji należy zalogować się za pomocą tych samych danych, które używasz do logowania w Strefie Klienta Vectry.


Funkcje TV Smart GO

 1. Oglądanie kanałów TV
 2. Większość kanałów dostępnych w aplikacji można oglądać również poza domem. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują i chcą mieć dostęp do swojej ulubionej telewizji bez względu na miejsce pobytu.

 3. Przeglądanie programów TV
 4. TV Smart GO umożliwia szybkie i łatwe przeglądanie aktualnie transmitowanych programów. Dzięki temu zawsze jesteś na bieżąco z tym, co dzieje się na różnych kanałach.

 5. Rekomendacje
 6. Aplikacja oferuje rekomendacje najlepszych programów i filmów dostosowanych do Twoich preferencji. Dzięki temu odkryjesz nowe interesujące treści, które mogą Cię zainteresować.

 7. Program TV (EPG)
 8. Nowoczesny elektroniczny przewodnik po programach telewizyjnych (EPG) ułatwia planowanie oglądania telewizji. Możesz szybko sprawdzić, co będzie emitowane i zaplanować swój czas.

 9. Zaawansowane wyszukiwanie
 10. Funkcja zaawansowanego wyszukiwania pozwala na szybkie znalezienie kanałów i programów telewizyjnych. To niezwykle przydatne, gdy szukasz konkretnego programu lub filmu.

 11. Lista ulubionych kanałów
 12. TV Smart GO umożliwia tworzenie listy ulubionych kanałów TV. Dzięki temu masz szybki dostęp do swoich ulubionych programów i kanałów bez konieczności przeszukiwania całej oferty.

 13. Ochrona rodzicielska
 14. Funkcja ochrony rodzicielskiej pozwala na blokowanie programów z oznaczeniem 18+. To ważne narzędzie dla rodziców, którzy chcą kontrolować, co oglądają ich dzieci.

 15. Planowanie nagrań
 16. TV Smart GO umożliwia zaplanowanie nagrania programu na dekoderze, jeśli dekoder posiada funkcję nagrywania. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą przegapić swoich ulubionych programów.

 17. Catch-up TV
 18. Funkcja Catch-up TV pozwala na oglądanie wybranych programów wyemitowanych wcześniej przez stację telewizyjną (do 7 dni wstecz). To idealne rozwiązanie, gdy przegapiłeś swój ulubiony program i chcesz go nadrobić.

 19. Usługa VOD
 20. TV Smart GO oferuje usługę VOD, która pozwala na wypożyczenie filmów na dowolnym urządzeniu mobilnym. Dzięki temu masz dostęp do najnowszych filmów i seriali bez konieczności wychodzenia z domu.


Korzystanie z serwisu www.tvsmart.vectra.pl

Jeśli preferujesz korzystanie z TV Smart GO za pomocą serwisu internetowego, wystarczy uruchomić przeglądarkę i wpisać adres tvsmart.vectra.pl. Po przejściu na stronę, zaloguj się używając tych samych danych co w Strefie Klienta Vectry. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszystkich funkcji aplikacji bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.


Dlaczego warto wybrać TV Smart GO?

TV Smart GO to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę i dostęp do telewizji w każdym miejscu i o każdej porze. Dzięki tej aplikacji, telewizję masz zawsze przy sobie, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wystarczy dostęp do Internetu, aby cieszyć się ulubionymi programami i filmami na żywo lub na żądanie. Intuicyjny interfejs i szeroka gama funkcji sprawiają, że TV Smart GO to niezbędne narzędzie dla każdego abonenta Vectry.


Bezpieczeństwo i prywatność

TV Smart GO nie tylko zapewnia wygodny dostęp do treści telewizyjnych, ale także dba o bezpieczeństwo i prywatność użytkowników. Aplikacja oferuje solidne mechanizmy ochrony danych, gwarantując, że Twoje dane osobowe są bezpieczne. Korzystając z TV Smart GO, masz pewność, że Twoje informacje są chronione zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.


Szyfrowanie danych

Wszystkie dane przesyłane między Twoim urządzeniem a serwerami TV Smart GO są szyfrowane, co zapewnia ochronę przed nieautoryzowanym dostępem. Dzięki temu możesz bez obaw korzystać z aplikacji, mając pewność, że Twoje dane są bezpieczne.


Ochrona przed nieuprawnionym dostępem

TV Smart GO posiada zaawansowane mechanizmy ochrony przed nieuprawnionym dostępem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do Twojego konta i danych.

TV Smart GO to nowoczesna aplikacja, która przenosi tradycyjne doświadczenie telewizyjne na nowy poziom. Dzięki niej możesz oglądać swoje ulubione programy gdziekolwiek jesteś, bez żadnych dodatkowych opłat. Wystarczy pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne lub korzystać z serwisu internetowego, aby cieszyć się nieograniczonym dostępem do telewizji. TV Smart GO to przyszłość telewizji, dostępna już dziś dla abonentów Vectry. Pobierz aplikację już teraz i doświadcz telewizji na nowo!


Autor: WM