Telewizja od Vectry -podpowiadamy, który pakiet telewizyjny jest dla Ciebie

Wybór pakietu telewizyjnego może wydawać się skomplikowany ze względu na szeroki wybór dostępnych opcji. W Vectrze oferujemy różnorodne pakiety, aby sprostać potrzebom każdego widza. Od Pakietu Stalowego po Pakiet Platynowy i Super Film&Sport, każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjrzyjmy się bliżej poszczególnym opcjom, aby ułatwić Ci decyzję.


1. Pakiet Stalowy: podstawowy wybór

Pakiet Stalowy stanowi praktyczną opcję dla osób poszukujących podstawowego wyboru kanałów telewizyjnych. Oferuje on dostęp do 48 kanałów, w tym 32 w jakości HD i 14 dostępnych przez TV Smart GO. Ten pakiet odpowiada potrzebom tych, którzy preferują dostęp do głównych kanałów informacyjnych i rozrywkowych, dostarczając szeroki zakres programów dla różnorodnej widowni.


2. Pakiet Srebrny: więcej rozrywki w super cenie

Pakiet Srebrny to propozycja dla osób, które chcą wyjść poza ofertę podstawową. Oferuje dostęp do 85 kanałów telewizyjnych, w tym 54 w jakości HD i 39 dostępnych przez TV Smart GO, co stanowi rozszerzone spektrum rozrywki. Użytkownicy mogą korzystać z dekodera HD zapewniającego dostęp do biblioteki ponad 100 bezpłatnych filmów i programów w Vectra VOD. Pakiet Srebrny odpowiada potrzebom tych, którzy poszukują większego wyboru kanałów telewizyjnych i zróżnicowanych treści.


3. Pakiet Złoty: dla całej rodziny

Pakiet Złoty jest propozycją dla rodzin, które cenią sobie dostęp do szerokiego przekroju najpopularniejszych programów telewizyjnych. Ten pakiet obejmuje aż 143 kanały TV, z których 100 to kanały HD, a 84 dostępne są w TV Smart GO. W ofercie Pakietu Złotego znajdziesz bogaty wybór programów, obejmujący kanały ogólne, tematyczne, filmowe, sportowe, rozrywkowe i muzyczne. Dla najmłodszych widzów przygotowano kanały z programami dziecięcymi, popularno-naukowymi i edukacyjnymi, zapewniając atrakcyjną rozrywkę dla całej rodziny. Pakiet ten doskonale odpowiada różnorodnym gustom i zainteresowaniom, oferując coś interesującego dla każdego członka rodziny.


4. Pakiet Platynowy: nasz bestseller

Pakiet Platynowy prezentuje bogatą ofertę programową w atrakcyjnej cenie, zawierającą 182 kanały TV. Wśród nich znajduje się aż 130 kanałów w jakości HD i 4 w jakości 4K, a także 116 kanałów dostępnych w TV Smart GO. Jest to wybór skierowany do wymagających widzów, którzy poszukują różnorodności i najwyższej jakości treści. W pakiecie Platynowym dostępne są takie renomowane kanały jak FOX HD, Animal Planet, programy BBC Earth, Eleven Sports oraz Epic Drama HD. To idealna propozycja dla osób, które pragną mieć dostęp do szerokiej gamy kanałów, pokrywających różnorodne gatunki i zainteresowania – od filmów i seriali, przez dokumenty, aż po sporty i rozrywkę.


5. Pakiet Super Film&Sport: dla najbardziej wymagających

Pakiet Super Film&Sport to kompleksowa propozycja dla entuzjastów filmów i sportów, prezentująca najbogatszą ofertę programową. To dostęp do 205 kanałów telewizyjnych, w tym 151 kanałów w jakości HD i 4 w jakości 4K. Oferuje on 137 kanałów dostępnych przez TV Smart GO, zapewniając niezrównane bogactwo treści dla każdego widza. W pakiecie znajdują się nie tylko kanały ogólne i tematyczne, ale też szeroki przekrój gatunków, od filmowych i serialowych hitów, poprzez dokumenty, aż po kanały sportowe i muzyczne. Dodatkowo, Super Film&Sport wzbogacony jest o ekskluzywne stacje premium, takie jak HBO, FilmBox i Sport na ostro, co czyni go idealnym wyborem dla tych, którzy poszukują najwyższej jakości rozrywki i najszerszego zakresu treści telewizyjnych.

W Vectrze oferujemy zróżnicowane pakiety telewizyjne, które zaspokoją potrzeby każdego widza. Od podstawowego pakietu Stalowego, przez Srebrny i Złoty, aż po bogate w treści Platynowy i Super Film&Sport, każdy znajdzie coś dla siebie. Odwiedź stronę Vectra.pl, aby dowiedzieć się więcej i wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom rozrywkowym.


Autor: Wioleta Magdziarz