Odkryj TV Smart GO i zabierz ze sobą ulubione filmy, gdziekolwiek jesteś

W dzisiejszym świecie, gdzie Internet i telewizja nie znają granic, możemy przemierzać kilometry z naszymi ulubionymi filmami w ręku. Z aplikacją TV Smart GO od Vectry, będziesz cieszyć się najciekawszymi tytułami, gdziekolwiek jesteś.

Dzisiejszy, dynamiczny świat ma wiele do zaoferowania. Wiele osób nie chce się ograniczać do swojego domu i pragnie podążać do miejsc, które odwiedza w filmach. Jednak nie dla wszystkich czas, jaki poświęcają na dotarcie do celu, jest doznaniem przyjemnym i wyczekiwanym. Dla nich mamy idealne rozwiązanie. Bo jak lepiej spędzić kilka godzin w samolocie lub pociągu, jak nie sprawdzając co słychać u naszych ulubionych ekranowych bohaterów? Zamiast oglądać swój ulubiony serial w domu, można po prostu włączyć go sobie w dedykowanej aplikacji mobilnej TV Smart GO i podążać za marzeniami, gdziekolwiek one są.


Jak oglądać telewizję przez Internet?

Jednym z najczęstszych pytań, które sobie zadajemy, jest „Jak oglądać telewizję przez Internet?” Mnogość programów i systemów sprawia, że niejedna osoba może się po prostu pogubić. Jeśli zatem szukamy narzędzia kompleksowego, warto sięgnąć po TV Smart GO.


Czy jedna aplikacja da mi dostęp do wszystkich programów?

TV Smart Go to wyjątkowe rozwiązanie, które dla abonentów telewizji1 oferuje dostęp do TV na żywo oraz bogatą bibliotekę wideo na życzenie. Filmy, bajki i seriale są na wyciągnięcie ręki i to dosłownie. Wystarczy sięgnąć po swój smartphone i wybrać ulubiony program. Co więcej, można rozpocząć oglądanie w aplikacji, a dokończyć po powrocie do domu, tam gdzie jest Ci najwygodniej – na komputerze, dekoderze lub telewizorze.


Czy telewizja w komórce ma granice?

Podczas korzystania TV Smart GO jedyne co Cię ogranicza to konieczność posiadania Internetu. Bez względu na to, czy jesteś w pociągu, samochodzie czy parku – zawsze masz dostęp do najnowszych informacji, ulubionych programów lub meczu swojej drużyny. Co więcej? TV Smart GO daje Ci możliwość powrotu do oglądania przerwanych programów nawet do 7 dni od emisji lub rozpoczęcia śledzenia programów od ich początku, jeśli już trwają. To Ty decydujesz, kiedy i w jaki sposób chcesz cieszyć się telewizją.


Czego mogę się spodziewać od aplikacji?

TV Smart GO daje Ci nieograniczone możliwości. Oprócz telewizji na żywo masz dostęp do tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Sprawdź telewizję i Internet od Vectry oraz znajdź najlepszą ofertę dla Ciebie.


[1] Aplikacja jest przeznaczona dla Abonentów operatorów: Vectra, Multimedia Polska, JAMBOX. W zależności od posiadanego pakietu (Stalowy, Srebrny, Złoty) mogą wystąpić różnice w liczbie dostępnych programów telewizyjnych.


Autor: Kamila Kowalewska