Jaki Internet wybrać do domu?

Wybierając Internet do domu, zastanawiasz się, jaki rodzaj będzie najlepszy oraz jaka prędkość będzie odpowiednia do Twoich potrzeb i spełni Twoje oczekiwania? Obecnie Internet nie jest już tylko źródłem rozrywki, ale stał się także narzędziem pracy oraz nauki zdalnej. Najstabilniejsze i najszybsze łącze zapewnia Internet światłowodowy, któremu poświęcimy uwagę w tym wpisie.


INTERNET ŚWIATŁOWODOWY

Światłowodowe łącze wykonane jest z cienkich i przezroczystych włókien szklanych, które do przesyłu danych wykorzystują falę świetlną. Dzięki temu prędkość transferu danych może wynosić nawet kilka terabitów na sekundę. Technologia światłowodowa pozwala na osiągnięcie znacznie lepszych parametrów Internetu. Oznacza to przeglądanie stron i serwisów bez ograniczeń, swobodny streaming, niezakłócone oglądanie filmów, słuchanie muzyki i granie w gry w najwyższej jakości bez przerywania. A co najważniejsze − Internet światłowodowy zapewni Ci komfort pracy czy nauki zdalnej, bez zakłóceń i bez obaw o utratę połączenia.
Jeżeli chodzi o prędkość, to im szybszy Internet, tym większa stabilność połączenia, mniejsze prawdopodobieństwo zakłóceń i możliwość podłączenia wielu urządzeń jednocześnie. W ofercie Vectry znajdziesz pakiety Internetu o prędkościach:

  • do 300 Mb/s,

  • do 450 Mb/s,

  • do 600 Mb/s,

  • dla najbardziej wymagających użytkowników do 1,2 Gb/s (w Warszawie).

Sprawdź ofertę, klikając w link: https://www.vectra.pl/internet-swiatlowodowy.


ŚWIATŁOWÓD Z INTELIGENTNYM WI-FI 6

Wi-Fi 6 to najwyższy standard, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z sieci bezprzewodowej bez ograniczeń, nawet w najdalszych zakamarkach mieszkania.

Internet światłowodowy z inteligentnym Wi-Fi 6 to idealne rozwiązanie do domu. Zapewni stabilność i swobodę pracy oraz nauki, a także rozrywkę w najwyższej jakości. Dzięki możliwości podłączenia wielu urządzeń bez obniżania jakości transferu jest to doskonały wybór dla całej rodziny.

W Vectrze stabilny i ultraszybki Internet światłowodowy z Wi-Fi 6 osiąga ekspresową prędkość aż do 1,2 Gb/s. Pełną ofertę można znaleźć tutaj.