Telewizja internetowa - nowa jakość rozrywki

Telewizja internetowa podbija serca widzów, zdobywając coraz większą popularność. Lista jej atutów robi konkurencję tradycyjnej telewizji kablowej.


1. Mobilność

Telewizja internetowa Telewizja internetowa jest dostępna z każdego miejsca na świecie. Wystarczy urządzenie z możliwością dodawania aplikacji, lub przeglądarką internetową, takie jak smartfon, tablet, laptop czy Smart TV. Możesz więc oglądać telewizję w domu, w pracy, w podróży i na wakacjach. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie.


2. Elastyczność

Telewizja internetowa oferuje elastyczność w dostępie do treści. Możesz oglądać ulubione programy, filmy czy seriale wtedy, kiedy to dla Ciebie najwygodniejsze, bez konieczności dostosowywania się do sztywnego programu telewizyjnego.


3. Personalizacja

Możesz wybierać programy, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom, preferencjom i potrzebom. Możesz też tworzyć własne listy ulubionych programów i otrzymywać rekomendacje na podstawie historii oglądania. Telewizja internetowa dopasowuje się do Twoich potrzeb.


4. Jakość

Telewizja internetowa zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, która nie zależy od warunków atmosferycznych, odległości czy innych przeszkód. Możesz oglądać treści w rozdzielczości HD lub 4K. Dodatkowo, technologia Adaptive Streaming, dynamicznie dostosowuje jakość strumienia w zależności do prędkości łącza użytkownika. ABR działa na zasadzie automatycznego regulowania bitrate'u w czasie rzeczywistym, umożliwiając płynne i bezproblemowe oglądanie treści, nawet w zmiennych warunkach sieciowych.


5. Koszt i elastyczność

Zwykle telewizja internetowa jest tańsza niż tradycyjna, ponieważ nie wymaga dodatkowych opłat za instalację. Telewizja internetowa korzysta z już istniejącej infrastruktury internetowej, eliminując potrzebę kosztownego budowania i utrzymania specjalnej sieci do przesyłania sygnałów telewizyjnych. Płacisz tylko za to, co oglądasz, a liczbę kanałów dopasowujesz do swoich potrzeb.


TV Smart od Vectry

W naszej ofercie również znajdziesz telewizję internetową - TV Smart, dzięki której masz całą rozrywkę w jednym miejscu. Bez względu na to czy chcesz oglądać telewizję, wypożyczać filmy z biblioteki VOD, czy korzystać z serwisów streamingowych - z telewizją Smart wszystko masz w jednym miejscu. Więcej o naszej telewizji internetowej przeczytasz tutaj. Życzymy miłego oglądania!


Autor: Magdziarz Wioleta