Grudzień w HBO Max: Nowości, Kontynuacje i Świąteczne Premiery!

Grudzień to nie tylko czas mrozów i świątecznych przygotowań, ale także okazja do zanurzenia się w fascynujący świat filmów i seriali oferowanych przez HBO Max. W tym roku platforma HBO przygotowała dla swoich widzów prawdziwą kinową ucztę, obejmującą zarówno kontynuacje ulubionych seriali, jak i premierowe filmy, które rozgrzeją zimowe wieczory. Oto, co czeka na nas w HBO Max w grudniu!


Kontynuacja ulubionych seriali:


1. "Rick i Morty" – Sezon 7 (HBO Max)

Rozpocznijmy od animowanej perełki - "Rick i Morty". Siódmy sezon obiecuje w kolejną dawkę absurdalnego humoru, nieprzewidywalnych przygód i genialnych zwrotów akcji.


2. "30 Srebrników" – Sezon 2 (HBO Max i HBO)

Jeśli kochasz kryminalne historie, "30 Srebrników" z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Kontynuacja tego emocjonującego serialu obiecuje jeszcze więcej zagadek, intryg i trzymającego w napięciu śledztwa.


3. "Pozłacany Wiek" – Sezon 2 (HBO Max i HBO)

Dla miłośników dramatów kostiumowych "Pozłacany Wiek" to prawdziwa uczta. Kontynuacja opowieści o dworze, miłości i intrygach obiecuje jeszcze bardziej rozbudowany świat i fascynujące losy bohaterów.


4. "Julia" – Sezon 2 (HBO Max)

"Julia" to nie tylko serial kulinarny, to również opowieść o sile pasji i poświęcenia. Drugi sezon obiecuje kontynuację inspirującej historii, która zdobyła serca widzów. W grudniu ponownie zanurzymy się w kulinarnej magii.


Premiery filmowe


1. "Blue Beetle" (HBO Max)

Fabuła "Blue Beetle" skupia się na absolwencie college'u o imieniu Jaime Reyes, który po latach wraca do swojego rodzinnego miasta, niosąc ze sobą marzenia i nadzieje na przyszłość. Jednakże, już na początku jego powrotu, zaczyna dostrzegać, że świat, który znał, uległ znacznym zmianom podczas jego nieobecności.


2. "Wszystkie Stare Noże" (HBO: 3.12)

Premiera filmu "Wszystkie Stare Noże" na HBO to gratka dla miłośników kryminalnych historii. Produkcja ta, wprowadzając widzów w mroczny świat tajemnic i zbrodni, zapowiada się jako fascynujący thriller, który wciągnie ich w intrygujący labirynt mrocznych sekretów.


3. "Barbie" (HBO Max: 15.12 / HBO: 17.12)

Najgłośniejsza produkcja 2023 roku. Nie przegap filmu "Barbie" - dzieła, które łączy w sobie fantastykę, humor i głębokie refleksje nad ludzkim istnieniem.


4. "Spider Man: Poprzez Multiwersum" (HBO Max: 17.12 / HBO: 24.12)

Grudzień kończy się superbohaterskim spektaklem! "Spider Man: Poprzez Multiwersum" obiecuje podróż przez różne wymiary, niesamowite przygody i spotkania ze znanymi postaciami.


Grudzień w HBO Max to prawdziwe święto dla kinomaniaków i miłośników seriali. Niezależnie od tego, czy preferujesz śmiech z "Rick i Morty", kryminalne intrygi czy emocje związane z superbohaterami, oferta HBO Max na ten miesiąc z pewnością spełni oczekiwania każdego widza. Planujcie wieczory z HBO Max i cieszcie się grudniowymi filmowymi przeżyciami!


Autor: Wioleta Magdziarz