Program TV

FILMBOX ARTHOUSE HD - Program telewizyjny

FILMBOX ARTHOUSE HD
2024-06-16
2024-06-17
2024-06-18
06:00-10:00
06:00-10:00
06:00 12

Univitellin

Film krótkometrażowy
15 minut

06:15 7

Sędzia Priest

Film fabularny
80 minut

07:35 bo

Woda

Film krótkometrażowy
15 minut

07:50 12

Na posterunku

Film fabularny
65 minut

08:55 bo

Papużki

Film krótkometrażowy
15 minut

09:10 bo

Pielgrzym

Film fabularny
40 minut

09:50 bo

Lody

Film krótkometrażowy
5 minut

09:55 12

Życie kobiety

Film fabularny
125 minut

06:00 12

Pani na Musashino

Film fabularny
85 minut

07:25 12

Dziwna miłość Marthy Ivers

Film fabularny
110 minut

09:15 12

Charlie żołnierzem

Film krótkometrażowy
40 minut

09:55 12

Frieda

Film fabularny
95 minut

06:00 12

Rycząca otchłań

Dokument
90 minut

07:30 bo

Champagne Safari

Dokument
55 minut

08:25 12

Duch ojca

Film fabularny
90 minut

09:55 12

Legenda Irokezów. Mohawk

Film fabularny
80 minut

06:00-10:00
06:00-10:00
10:00-14:00
12:00 12

Przerzut

Film krótkometrażowy
15 minut

12:15 12

Dzień dobrze minął?

Film fabularny
90 minut

13:45 bo

Podążaj na zachód

Film fabularny
80 minut

11:30 12

Paradise Club

Film fabularny
65 minut

12:35 bo

Niebiescy

Film krótkometrażowy
10 minut

12:45 12

Najskromniejsze kino w dziejach

Film fabularny
80 minut

11:15 7

Sztama

Film krótkometrażowy
10 minut

11:25 12

Naginając zasady

Film fabularny
95 minut

13:00 12

Bunt

Film fabularny
75 minut

10:00-14:00
14:00-18:00
14:00-18:00
15:05 12

Delikatna grawitacja

Film krótkometrażowy
35 minut

15:40 7

Laleczka

Film fabularny
80 minut

17:00 bo

Smok morski

Film krótkometrażowy
20 minut

17:20 bo

Miłość i teleturnieje

Dokument
60 minut

14:05 12

Zachowuj się!

Film fabularny
80 minut

15:25 12

Człowiek, który się oszukiwał

Film fabularny
80 minut

16:45 12

Zbiór

Dokument
75 minut

14:15 7

Frank-Etienne: W stronę piękna

Film krótkometrażowy
15 minut

14:30 12

Monopol na głupotę

Film krótkometrażowy
20 minut

14:50 12

Omsch

Dokument
80 minut

16:10 12

A potem nie było już nikogo

Film fabularny
95 minut

17:45 bo

Namacalni

Film krótkometrażowy
10 minut

17:55 12

Ponad dwie godziny

Film krótkometrażowy
15 minut

14:00-18:00
14:00-18:00
18:00-00:00
18:00-00:00
18:20 12

Południowiec

Film fabularny
90 minut

19:50 12

Nowe głosy – Stary kwiat

Dokument
70 minut

21:00 12

Kingston Avenue

Film krótkometrażowy
45 minut

21:45 12

Guerrero

Dokument
110 minut

23:35 12

31 godzin

Film krótkometrażowy
25 minut

18:00 bo

Sunny

Film fabularny
95 minut

19:35 12

Czarne smoki

Film fabularny
60 minut

20:35 12

Oddychaj

Film krótkometrażowy
25 minut

21:00 12

Obudź mnie po wojnie

Film fabularny
75 minut

22:15 12

Strach

Film fabularny
80 minut

23:35 16

Miłość to za mało

Film fabularny
80 minut

18:10 12

Miasteczko Suddenly

Film fabularny
75 minut

19:25 12

Panny młode

Film fabularny
95 minut

21:00 12

Awaria

Film fabularny
75 minut

22:15 12

Namiętny hydraulik

Film fabularny
75 minut

23:30 12

Na brzegu

Film fabularny
80 minut

18:00-00:00
18:00-00:00
--Brak Programu Telewizyjnego--