Przenieś swój numer do Vectry. To łatwiejsze niż myślisz

Chciałbyś przenieść swój numer telefonu do Vectry, ale obawiasz się skomplikowanych formalności? Nic prostszego! Wystarczy, że postępujesz zgodnie z naszymi prostymi krokami, a w mgnieniu oka będziesz cieszyć się nową, korzystną ofertą.


  1. Przez stronę internetową
  2. Przeniesienie numeru przez stronę internetową to wygodne i szybkie rozwiązanie dla osób preferujących samodzielność i oszczędność czasu. Bez wychodzenia z domu, w kilku prostych krokach możesz zamówić usługę, wypełnić niezbędne dokumenty i śledzić postęp procesu przenoszenia numeru. To także doskonała opcja dla tych, którzy cenią sobie prywatność i wolą załatwiać sprawy online.


  3. Wybierz najlepszą dla Ciebie ofertę.
  4. Na stronie internetowej Vectry zapoznaj się z naszymi atrakcyjnymi pakietami i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.


  5. W zamówieniu uzupełnij dane niezbędne do przeniesienia numeru.
  6. Wypełnij formularz zamówienia, podając niezbędne informacje dotyczące przenoszenia numeru.


  7. Przygotujemy wniosek i wyślemy dokument na adres e-mail lub kurierem na adres podany w zamówieniu.
  8. Po złożeniu zamówienia przygotujemy wniosek o przeniesienie numeru i wyślemy go na wskazany adres e-mail lub dostarczymy kurierem pod wskazany adres.


  9. Sprawdź, czy wszystkie dane we wniosku są prawidłowe.
  10. Zaakceptuj wniosek poprzez e-mail lub podpisz dokument i oddaj go kurierowi. Po otrzymaniu dokumentu sprawdź, czy wszystkie dane są poprawne. Gdy wszystko jest w porządku, zaakceptuj wniosek poprzez e-mail lub podpisz dokument i oddaj go kurierowi.


  11. Zajmiemy się pozostałymi formalnościami.
  12. Po zaakceptowaniu wniosku, zajmiemy się resztą formalności i będziemy Cię informować o przebiegu procesu wybraną przez Ciebie formą kontaktu.  Autor: MW