Zestawienie kwietniowych nowości w Netflix

Wraz z nadejściem wiosny, Netflix wprowadza różnorodne nowości na swojej platformie. Kwietniowe premiery obiecują bogactwo emocji i różnorodność tematyczną, zapewniając rozrywkę na każdy gust. Zobaczmy, co czeka na nas w tym miesiącu!


 1. "Ripley" (Premiera: 4 kwietnia)
 2. Na podstawie powieści Patricii Highsmith „Utalentowany Pan Ripley”. Serial opowiada historię oszusta mieszkającego w Nowym Jorku w latach 60. XX wieku.


 3. "Parasyte: The Grey" (Premiera: 5 kwietnia)
 4. Na Ziemi pojawiają się niebezpieczne pasożyty, które atakują umysły i ciała ludzkich żywicieli. Choć wyglądają na ludzi, pasożyty są niebezpiecznymi stworzeniami, których celem jest wytępienie ludzkości. Adaptacja popularnej mangi „Parasyte”.


 5. "Mocny temat" (Premiera: 5 kwietnia)
 6. Film zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami. „Mocny temat” to historia nieustępliwych dziennikarek, które doprowadziły do wstrząsającego wywiadu z księciem Andrzejem w BBC Newsnight.


 7. "Nasz pełny życia świat" (Premiera: 17 kwietnia)
 8. Przełomowy przyrodniczy serial dokumentalny prezentujący trwającą na Ziemi od miliardów lat walkę o miejsce do życia, adaptację do otoczenia i przetrwanie.


 9. " Rebel Moon - Część 2: Zadająca Rany" (Premiera: 19 kwietnia)
 10. Kiedy pokojowa osada na księżycu w najdalszych zakątkach wszechświata zostaje zagrożona przez armię tyrańskiego regenta Balisariusa, tajemnicza nieznajoma o imieniu Kora staje się ich największą nadzieją na przetrwanie.


 11. " Martwi Detektywi" (Premiera: 25 kwietnia)
 12. Dwa nastoletnie duchy rozwiązują tajemnice swoich klientów do momentu, w którym potężna wiedźma zaczyna komplikować im plany. Serial opracowany przez Steve'a Yockeya na podstawie postaci z DC Comics.


  To tylko niektóre z nowości, które czekają na użytkowników Netflix w kwietniu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem dramatu, komedii, czy fantastyki naukowej, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Gotowi na filmowy maraton?


Autor: MC