VECTRA Dajemy Więcej

TV Online

Eurosport 2

TV ONLINE w Vectra

Serwis TV online oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych przez Internet. Z usługi mogą korzystać Abonenci Vectry, którzy posiadają dowolny pakiet telewizji cyfrowej lub złoty pakiet telewizji analogowej oraz usługę dostępu do Internetu z prędkością co najmniej 8 Mb/s.

Z usługi TV online można korzystać na urządzeniach podłączonych do Internetu za pośrednictwem modemu Vectry, z zainstalowaną aplikacją Adobe Flash Player w wersji powyżej 10.1. Usługa jest również dostępna na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. W przypadku Android zalecana jest wersja 4.1 lub wyższa.

Za korzystanie z usługi TV online Abonent nie ponosi dodatkowych opłat poza opłatami abonamentowymi. Korzystanie z usług nie wymaga autoryzacji za pomocą haseł. Abonent rozpoznawany jest automatycznie a odpowiednie uprawnienia przydzielane są  w chwili wejścia do portalu.

W tej chwili dostępne są następujące kanały:

 

TVP Warszawa, Polo TV, Nickelodeon, VH1, TVN24 BIS, Discovery Turbo Xtra, TV Republika, TVP Info, Polsat News 2, Discovery Science, Polsat Play, Stopklatka TV, TNT, Nautical Channel, MTV Polska, Boomerang, TVP ABC, Cartoon Network, Stars.TV, Polsat Cafe, TVN24, Eurosport1,
Discovery Channel,
TVP Sport, Mini Mini+, 8TV, TLC, AXN, ID , TVP1, TVP2, TVP Kultura, TVP Seriale, TVN Meteo Active,

Kino Polska, Polsat, Polsat 2, Polsat Sport, Polsat Sport News, Polsat Film, TV 4, TV Puls, Puls 2, TVP Rozrywka, Teletoon+, Polsat News, Eurosport2, Polsat Sport Extra, Ginx, Trace Sports Stars.

 

Teraz w TV Online także: ELEVEN i ELEVEN SPORTS.

 

 

Masz pytania na temat TVonline? Zajrzyj do tematów pomocy


Oglądaj TV ONLINE!