Gold

Zdobywca Oscara Matthew McConaughey w opartej na faktach przygodowej opowieści o biznesmenie, który porzuca świat wygód i luksusów, by w indonezyjskiej dżungli szukać skarbu.

Między nami kosmos

Gary Oldman i Asa Butterfield w pełnej zaskakującej i pełnej zabawnych sytuacji historii urodzonego na Marsie chłopaka, który wyrusza na Ziemię.

Twin Peaks - Ogniu, krocz za mną

Agenci FBI Chester Desmond i Sam Stanley kierują śledztwem w sprawie morderstwa Teresy Banks. Agent Desmond odkrywa pewne poszlaki, a następnie znika w tajemniczych okolicznościach. Rok później w miejscowości Twin Peaks nastoletnia Laura Palmer (Sheryl Le

Chata

Laureatka Oscara Octavia Spencer oraz Sam Worthington w ekranizacji światowego bestsellera, mistycznej opowieści o krzywdzie, Bogu i przebaczeniu. Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci.

Odyseja

Lambert Wilson i Audrey Tautou w zrealizowanej z rozmachem opowieści o jednym z największych podróżników naszych czasów. Zapierająca dech w piersi biograficzna opowieść o niezwykłych losach kapitana Cousteau.

Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej

Michalina Wisłocka, najsłynniejsza seksuolog czasów PRL-u, walczy o wydanie książki, która na zawsze odmieni życie seksualne Polaków.

Kong: Wyspa Czaszki

FILM DOSTĘPNY Z POLSKIM LEKTOREM ORAZ W WERSJI ORYGINALNEJ Z NAPISAMI POLSKIMI. NAPISY NALEŻY WŁĄCZYĆ W OPCJI FILMU. Gdy ekspedycja naukowa na nieznaną wyspę budzi potężne siły natury, misja odkrywcza zmienia się nagle w walkę człowieka z potworem.

Aktualnie na TV Online
Szukaj nas na: Youtube Facebook