Dudi: Cała naprzód

Pełna humoru i szalonych przygód podwodna odyseja małej ośmiorniczki i jej opływowych przyjaciół.

Król Artur: Legenda Miecza

Uznany reżyser Guy Ritchie zrealizował we właściwym sobie, dynamicznym stylu fantastyczną, pełną przygód i akcji opowieść „King Arthur: Legend of the Sword”.

Klient

FILM DOSTĘPNY WYŁĄCZNIE W WERSJI Z NAPISMI POLSKIMI.Nagrodzony tegorocznym Oscarem w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny, thriller Asghara Farhadiego.

PolandJa

Najdziksze historie zdarzają się ludziom w najmniej odpowiednich momentach. "PolandJa" to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie) radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza.

Piękna i Bestia

Opowieść i bohaterowie, których kochasz ożywają w aktorskiej adaptacji animowanego klasyka Disneya. To niezwykły hołd dla jednej z najpiękniejszych baśni jakie kiedykolwiek opowiedziano.

Zaginione miasto Z

Charlie Hunnam i Robert Pattinson w opartej na faktach opowieści o brytyjskim podróżniku opętanym wizją odnalezienia legendarnego El Dorado. Nowy film twórcy „Emigrantki” i „Królów nocy”.

Porady na zdrady

Zdradzona w dniu ślubu Kalina i porzucona przez chłopaka Fretka, rozkręcają nietypowy biznes. Postanawiają pomagać kobietom i na zlecenie testować lojalność ich partnerów.

Aktualnie na TV Online
Szukaj nas na: Youtube Facebook