Atomic Blonde

Charlize Theron oraz James McAvoy w filmie współtwórcy sukcesów takich hitów jak „John Wick”, „Fight Club”, „300” i „Troja”. Ekranizacja kultowej graficznej powieści Antony’ego Johnstona.

Auta 3

Samochód wyścigowy Zygzak McQueen z pomocą młodej trenerki staje do rywalizacji w kolejnym wyścigu.

Na wielki ekran przeniesiona została szokująca wizja świata kontrolowanego za pośrednictwem Internetu i mediów społecznościowych, w którym słowo „prywatność” przestaje istnieć, a dogłębna inwigilacja staje się codziennością.

Wonder Woman

Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na ukrytej przed światem rajskiej wyspie, na której brzegach pewnego dnia rozbił się amerykański pilot.

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Pech znów przesladuje Kapitana Jacka Sparrowa. Tym razem za sprawą dowodzonej przez przerażającego Kapitana Salazara zabójczej załogi duchów piratów, którzy uciekli z Diabelskiego Trójkąta, by zabić każdego pirata… łącznie z Jackiem.

Jak dogryźć mafii

FILM DOSTĘPNY Z POLSKIM LEKTOREM ORAZ W WERSJI ORYGINALNEJ Z NAPISAMI POLSKIMI. NAPISY NALEŻY WŁĄCZYĆ W OPCJI FILMU. Aby odzyskać swojego pupila, prywatny detektyw idzie na układ z mafią, przez co wpada w niemałe kłopoty.

Lady M.

Katherine żyje w świecie mężczyzn, którzy traktują ją wyłącznie jako piękną ozdobę. Ale kobieta uwięziona w sztywnym gorsecie obyczajów to niebezpieczna kobieta.

Aktualnie na TV Online
Szukaj nas na: Youtube Facebook