Siedem minut po północy

Ekranizacja bestsellerowej powieści Patricka Nessa wyreżyserowanej przez twórcę wizjonerskiego „Sierocińca” i zapierającego dech w piersiach thrillera „Niemożliwe”.

Egzamin

FILM DOSTĘPNY TYLKO W OPCJI Z NAPISAMI POLSKIMI. Nagrodzony za najlepszą reżyserię w Cannes najnowszy film Cristiana Mungiu laureata Złotej Palmy za „4 miesiące, 3 tygodnie, 2 dni”.

Ukryte Piękno

Odnoszący sukcesy, nowojorski specjalista od reklamy przeżywa osobistą tragedię i wycofuje się z życia. Jego przyjaciele opracowują niekonwencjonalny plan uzdrowienia go, zanim straci wszystko.

Szczęście świata

Warszawski dziennikarz opuszcza stolicę, aby odszukać i przeprowadzić wywiad z autorem bestsellerowych przewodników, bijących rekordy sprzedaży.

Dusigrosz

Najpopularniejszy francuski komik Dany Boon w zwariowanej komedii o człowieku, który kocha pieniądze do szaleństwa.

Wołyń

Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć

Newt Scamander, bohater filmu "Fantastic Beasts and Where to Find Them", wraca w 1926 roku z wyprawy dookoła świata, której celem było odnalezienie i opisanie szeregu fantastycznych zwierząt.

Aktualnie na TV Online
Szukaj nas na: Youtube Facebook