Z wieży wrocławskiego kościoła rzuca się młoda Niemka. Śledztwo prowadzi doświadczony komisarz Warski. Ku jego niezadowoleniu do sprawy zostaje przydzielona także Ana Wittesch - niemiecka policjantka o polskich korzeniach.

Nerve

Emma Roberts („Walentynki”) i Dave Franco ("Iluzja 2") w wizjonerskim thrillerze, który odkrywa pokusy i niebezpieczeństwa świata rządzonego przez media społecznościowe.

"Mulholland Drive" Lyncha najnowszy thriller Nicolasa Windinga Refna, twórcy "Drive", opowiadający o marzeniach, zazdrości i zabójczym pięknie.

Albert Nobbs

Irlandia, XIX wiek. Kobiety niezamężne, pozbawione wsparcia rodziny czy pracy, zmuszone są żyć na marginesie społeczeństwa w biedzie i samotności.

Mechanik: Konfrontacja

Jason Statham powraca jako najbardziej niebezpieczny killer świata. Kontynucja widowiskowego thrillera „Mechanik: Prawo zemsty”. Arthur Bishop (Jason Statham) uważany jest za najskuteczniejszego zawodowego eliminatora na świecie.

Złe mamuśki

Mila Kunis, Kathryn Hahn i Jada Pinkett Smith w nowej komedii twórców trylogii „KAC VEGAS”. Młoda i piękna matka cudownego synka, żona wspaniałego męża, po prostu perfekcyjna pani domu. To oficjalny wizerunek Amy Mitchell.

Kodeks sprawiedliwego

Legenda kina akcji Steven Seagal oraz James Russo w najnowszym filmie producenta "Miasta odkupienia".

Aktualnie na TV Online
Szukaj nas na: Youtube Facebook