Doktor Strange

Doktor poszukujący leku odnajduje potężną magiczną moc w miejscu zwanym Kamar-Taj. To tam przebiega linia frontu w bitwie z mrocznymi siłami, które chcą zniszczyć naszą rzeczywistość.

Prosta historia o morderstwie

Trzymająca w napięciu, pełna zaskakujących zwrotów akcji historia policyjnej rodziny, której losami wstrząsa tajemnicza zbrodnia.

Dziewczyna z pociągu

Laureatka Złotego Globu Emily Blunt w ekranizacji największego bestsellera ostatnich lat, thrillera, który zdetronizował „Zaginioną dziewczynę” i został nr 1 listy bestsellerów NEW YORK TIMES’A.

Ostatnia rodzina

Rozgrywająca się na przestrzeni 28 lat warszawska saga słynnej rodziny Beksińskich została okrzyknięta najlepszym polskim filmem 2016 roku. W legendarne postaci Zdzisława i Tomka wcielili się Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik.

Światło między oceanami

Oscarowa obsada: Michael Fassbender, Alicia Vikander, Rachel Weisz w ekranizacji światowego bestsellera, okrzykniętego literacką sensacją i przetłumaczonego na ponad 30 języków.

Pokój grozy

Kate Beckinsale (seria „Underworld”, „Van Helsing”) oraz Lucas Till („X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, „Stoker”) w horrorze D.J.’a Caruso, twórcy słynnych filmów akcji „Niepokój” i „Eagle Eye”.

Wilk w owczej skórze

Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach.

Aktualnie na TV Online
Szukaj nas na: Youtube Facebook