Program TV
EUROSPORT 1 HD - Program telewizyjny
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn – Raw Air w Vikersund
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Snooker: World Open
Bilard
60 minut
Snooker: World Open
Bilard
180 minut
Snooker: World Open
Bilard
60 minut
Snooker: World Open
Bilard
180 minut
Kolarstwo: Classic Brugge-De Panne
Kolarstwo
30 minut
Snooker: World Open
Bilard
60 minut
Snooker: World Open
Bilard
120 minut
Studio zimowe
Magazyn
30 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn – Raw Air w Vikersund
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn – Raw Air w Vikersund
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata kobiet w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata mężczyzn w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
30 minut
Snooker: World Open
Bilard
180 minut
Surfing: World League Championship Tour – Sunset Beach w Pupukei
Surfing
60 minut
Biegi narciarskie: Puchar Świata kobiet w Falun
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Biegi narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Falun
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Snooker: World Open
Bilard
180 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Planicy
Narciarstwo klasyczne
60 minut
Studio zimowe
Magazyn
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata mężczyzn w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
30 minut
Discovery Golf
Magazyn
30 minut
Snooker: World Open
Bilard
180 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn – Raw Air w Vikersund
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn – Raw Air w Vikersund
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Biegi narciarskie: Puchar Świata kobiet w Falun
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Biegi narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Falun
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata kobiet w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
30 minut
Biatlon: Puchar Świata w Canmore
Biatlon
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata kobiet w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata mężczyzn w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
30 minut
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Montrealu
Łyżwiarstwo figurowe
225 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Planicy
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Planicy
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata kobiet w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
45 minut
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Montrealu
Łyżwiarstwo figurowe
120 minut
Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata mężczyzn w Saalbach-Hinterglemm
Narciarstwo alpejskie
45 minut
Loty narciarskie: Puchar Świata mężczyzn w Planicy
Narciarstwo klasyczne
30 minut
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
Kolarstwo
30 minut
Cycling Show
Magazyn
30 minut
Snooker: World Open
Bilard
120 minut
Mistrzostwa Świata Formuły E
Magazyn
60 minut
Kolarstwo: Wyścig dookoła Katalonii
Kolarstwo
60 minut
Surfing: World League Championship Tour – Sunset Beach w Pupukei
Surfing
55 minut
The Minute
Magazyn
5 minut
Snooker: World Open
Bilard
75 minut
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Montrealu
Łyżwiarstwo figurowe
360 minut
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Montrealu
Łyżwiarstwo figurowe
300 minut
Curling: Mistrzostwa Świata kobiet w Sydney
Curling
180 minut
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Montrealu
Łyżwiarstwo figurowe
60 minut
The Minute
Magazyn
5 minut
Snooker: World Open
Bilard
50 minut
The Minute
Magazyn
5 minut
Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Montrealu
Łyżwiarstwo figurowe
240 minut