VECTRA Dajemy Więcej

Zwrot sprzętu

W jaki sposób zwrócić urządzenie?

W terminie 14 dni od daty rozwiązania lub wygaśnięcia Umowy Abonent zobowiązany jest zwrócić Urządzenie Abonenckie Dostawcy Usług w stanie nie gorszym niż wynikający z normalnej eksploatacji (§ 6.10 Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Vectra S.A.).

 

Jeżeli Państwa umowa z firmą Vectra S.A. uległa wygaśnięciu lub jeśli rezygnujecie Państwo z usług świadczonych przy użyciu sprzętu np. dekodera, modemu, terminala istnieje możliwość skorzystania z następujących opcji:

Bezpłatny zwrot sprzętu

 

  • Paczkomaty InPost

W tym celu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się tutaj. Po poprawnym wypełnieniu wymaganych pól na adres e-mail i numer telefonu zostanie wysłany 10-cyfrowy kod umożliwiający nadanie paczki w dowolnym Paczkomacie w kraju. Lista dostępnych Paczkomatów znajduje się tutaj.

 

Zwracany sprzęt wraz z pozostałymi elementami wchodzącymi w skład zestawu (np. pilot, zasilacz z przewodem, płyta CD ze sterownikami, karta dostępu warunkowego) powinien być spakowany w jedną paczkę i odpowiednio zabezpieczony.

 

  • Kurier DHL

Kuriera zamówić można poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się tutaj. Po poprawnym wypełnieniu formularza na wskazany adres e-mail zostanie wysłany list przewozowy. Prosimy o jego wydrukowanie i przekazanie kurierowi.

 

Zwracany sprzęt wraz z pozostałymi elementami wchodzącymi w skład zestawu (np. pilot, zasilacz z przewodem, płyta CD ze sterownikami, karta dostępu warunkowego, kabel HDMI, kabel euro) powinien być spakowany w jedną paczkę i odpowiednio zabezpieczony. Paczka nie powinna przekraczać wagi 5kg.

 

  • Biuro Obsługi Klienta

Wykaz Biur znajduje się tutaj.

Płatny odbiór sprzętu

Usługa odbioru Urządzenia Abonenckiego na życzenie Abonenta - opłata 50,00 zł. W tym celu należy skontaktować się z infolinią dostępną pod numerem:

 

801 080 180 z telefonu stacjonarnego

58 742 65 00 z telefonu komórkowego.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

 


Wypełnij formularz InPost