VECTRA Dajemy Więcej

Zimowe Igrzyska Olimpijskie PyeongChang 2018 w Eurosporcie

Oglądaj i kibicuj Polakom!

W czasie Zimowych Igrzysk Olimpijskich wszyscy Abonenci Vectry mogą śledzić wyniki polskich olimpijczyków na 5 dedykowanych kanałach Eurosportu, które są udostępnione bez dodatkowych opłat! Na wszystkich tych kanałach można oglądać wyłącznie transmisje z Pjongczangu w jakości HD i bez reklam. Transmisje zapewniają ponad 1 000 godzin relacji z zawodów w Korei Południowej!

 

Dodatkowo, wszyscy Abonenci, którzy w Vectrze mają wykupioną usługę telewizji cyfrowej otrzymują dostęp do każdego z kanałów w darmowej aplikacji TV Online. Dzięki temu kibice mogą oglądać wszystkie dyscypliny na ich ulubionych urządzeniach w dowolnie wybranym miejscu – także poza siecią Vectry.

 

Otwórz się na emocje!

Ponad dwa tygodnie nieprzerwanej transmisji. Sport 24 h na dobę!

Oglądaj na kanałach 251-255.

BEZ REKLAM! BEZ DODATKOWYCH OPŁAT!

 

Sprawdź terminarz Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang. Nie przegap najważniejszych startów:

8 lutego (czwartek):

01.05 - Curling - turniej par mieszanych 13.30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni normalnej

 

9 lutego (piątek):

00.35 - Curling - turniej par mieszanych 02.00 - Narciarstwo dowolne - jazda po muldach, kwalifikacje kobiet 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe, program krótki par 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe, program krótki solistów 03.45 - Narciarstwo dowolne - jazda po muldach, kwalifikacje mężczyzn 12.00 - Ceremonia otwarcia

 

10 lutego (sobota):

01.05 - Curling - turniej par mieszanych 02.00 - Snowborad mężczyzn 08.15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 15 kilometrów kobiet 10.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 3000 metrów kobiet 11.00 - Short Track* - 500 metrów kobiet 11.10 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn (Maciej Kurowski, Mateusz Sochowicz) 12.15 - Biathlon - Sprint kobiet 13.10 - Hokej na lodzie - turniej kobiet 13.35 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni normalnej

 

11 lutego (niedziela):

01.05 - Curling - turniej par mieszanych 02.00 - Snowboard mężczyzn 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe 03.00 - Narciarstwo alpejskie - zjazd mężczyzn 05.30 - Snowboard kobiet 07.15 - Biegi narciarskie - bieg łączony na 30 kilometrów mężczyzn 08.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 kilometrów mężczyzn 08.40 - Hokej na lodzie - turniej kobiet 10.50 - Saneczkarstwo - jedynki mężczyzn 11.30 - Narciarstwo dowolne kobiet 12.15 - Biathlon - sprint mężczyzn 13.10 - Hokej na lodzie kobiet

 

12 lutego (poniedziałek):

01.00 - Curling 02.00 - Snowboard kobiet 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - zawody drużynowe 02.15 - Narciarstwo alpejskie kobiet 05.30 - Snowboard kobiet 08.40 - Hokej na lodzie - turniej kobiet 11.10 - Biathlon - bieg pościgowy kobiet 11.30 - Narciarstwo dowolne mężczyzn 11.50 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet (Natalia Wojtuściszyn, Ewa Kuls-Kusyk) 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn 13.30 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów kobiet 13.50 - Skoki narciarskie kobiet

 

13 lutego (wtorek):

01.05 - Curling 02.00 - Snowboard kobiet 03.30 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn 05.00 - Snowboard mężczyzn 07.00 - Narciarstwo aplejskie mężczyzn 08.40 - Hokej na lodzie - turniej kobiet 09.30 - Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu kobiet 11.00 - Short Track - 500 metrów kobiet 11.30 - Saneczkarstwo - jedynki kobiet 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1500 metrów mężczyzn 12.00 - Biegi narciarskie - sprint kobiet i mężczyzn 12.05 - Curling 13.10 - Hokej na lodzie - turniej kobiet

 

14 lutego (środa):

01.05 - Curling 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe 02.15 - Narciarstwo alpejskie kobiet 02.30 - Snowboard mężczyzn 04.10 - Hokej na lodzie 05.45 - Narciarstwo alpejskie kobiet 07.00 - Kombinacja norweska mężczyzn 11.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów kobiet 12.05 - Biathlon - bieg indywidualny kobiet 12.20 - Sanczkarstwo - dwójki mężczyzn (Wojciech Chmielewski/Jakub Kowalewski)

 

15 lutego (czwartek):

01.05 - Curling 02.00 - Skeleton mężczyzn 02.30 - Łyżwiarstwo figurowe 03.00 - Snowboard mężczyzn 03.00 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn 04.10 - Hokej na lodzie - turniej mężczyzn 05.30 - Snowboard mężczyzn 07.30 - Biegi narciarskie - Bieg na 10 kilometrów stylem dowolnym kobiet 12.00 - Narciarstwo dowolne kobiet 12.00 - Biathlon mężczyzn 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn 13.30 - Saneczkarstwo - sztafeta

 

16 lutego (piątek):

01.05 - Curling 01.30 - Skeleton mężczyzn 02.00 - Snowboard kobiet 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe 04.10 - Hokej na lodzie 07.00 - Biegi narciarskie - 15 kilometrów stylem dowolnym mężczyzn 12.00 - Narciarstwo dowolne kobiet 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 5000 metrów kobiet 12.20 - Skeleton kobiet 13.30 - Skoki narciarskie - kwalifikacje do konkursu indywidualnego na skoczni dużej

 

17 lutego (sobota):

01.05 - Curling 02.00 - Narciarstwo dowolne kobiet 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe 03.00 - Narciarstwo alpejskie kobiet 04.10 - Hokej na lodzie 10.30 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów kobiet 11.00 - Short Track - 1500 metrów kobiet 12.00 - Narciarstwo dowolne mężczyzn 12.15 - Biathlon - bieg masowy kobiet 12.20 - Skeleton kobiet 13.30 - Skoki narciarskie - konkurs indywidualny na skoczni dużej

 

18 lutego (niedziela):

01.05 - Curling 02.00 - Narciarstwo dowolne mężczyzn 02.15 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn 04.10 - Hokej na lodzie 07.15 - Biegi narciarskie - sztafeta 4x5 kilometrów mężczyzn 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 metrów kobiet 12.05 - Bobsleje - dwójka mężczyzn 12.15 - Biathlon mężczyzn

 

19 lutego (poniedziałek):

01.05 - Curling 01.30 - Snowboard kobiet 02.00 - Narciarstwo dowolne kobiet 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - pary taneczne (Natalia Kaliszew/Maksym Spodyriew) 05.10 - Hokej na lodzie 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - wyścig drużynowy kobiet 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 500 metrów mężczyzn 12.15 - Bobsleje - dwójka mężczyzn 13.30 - Skoki narciarskie - konkurs drużynowy na skoczni dużej

 

20 lutego (wtorek):

01.05 - Curling 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe - pary taneczne (Natalia Kaliszew/Maksym Spodyriew) 02.30 - Narciarstwo dowolne kobiet 04.10 - Hokej na lodzie 05.00 - Narciarstwo dowolne mężczyzn 11.00 - Kombinacja norweska mężczyzn 11.00 - Short Track - 1000 metrów kobiet 11.00 - Short Track - 500 metrów mężczyzn 12.15 - Biathlon - sztafeta mieszana 12.50 - Bobsleje kobiet

 

21 lutego (środa):

01.05 - Curling 01.30 - Snowboard mężczyzn 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe 03.00 - Narciarstwo alpejskie kobiet 03.30 - Narciarstwo dowolne mężczyzn 04.10 - Hokej na lodzie 09.00 - Biegi narciarskie - sprint drużynowy 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - start drużynowy kobiet i mężczyzn 12.40 - Bobsleje

 

22 lutego (czwartek):

01.05 - Curling 02.15 - Narciarstwo alpejskie mężczyzn 03.30 - Narciarstwo dowolne mężczyzn 04.00 - Snowboard 05.10 - Hokej na lodzie 08.30 - Kombinacja norweska mężczyzn 11.00 - Short track - 1000 metrów kobiet 11.00 - Short track - 500 metrów kobiet 12.15 - Biathlon - sztafeta kobiet

 

23 lutego (piątek):

01.30 - Snowboard kobiet 02.00 - Łyżwiarstwo figurowe 03.00 - Narciarstwo alpejskie kobiet 03.30 - Narciarstwo dowolne kobiet 08.40 - Hokej na lodzie 09.00 - Biegi narciarskie - eliminacje do sprintu drużynowego kobiet 11.00 - Biegi narciarskie - finały sprintu drużynowego kobiet 11.00 - Łyżwiarstwo szybkie - 1000 metrów mężczyzn 12.15 - Biathlon - sztafeta mężczyzn

 

24 lutego (sobota):

01.30 - Bobsleje mężczyzn 02.00 - Snowboard mężczyzn 03.00 - Narciarstwo alpejskie 06.00 - Biegi narciarskie - 50 kilometrów stylem klasycznym mężczyzn 07.35 - Curling 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy kobiet 12.00 - Łyżwiarstwo szybkie - bieg masowy mężczyzn 13.10 - Hokej na lodzie

 

25 lutego (niedziela):

01.05 - Curling 01.30 - Bobsleje mężczyzn 01.30 - Łyżwiarstwo figurowe 05.10 - Hokej na lodzie 07.15 - Biegi narciarskie - Bieg na 30 kilometrów stylem klasycznym kobiet 12.00 - Ceremonia zamknięcia