VECTRA Dajemy Więcej

Sport na Ostro

14,90

Zamów

Pakiet premiumSport na Ostro

Polsat Sport HD

to jeden z najlepszych kanałów sportowych w Polsce, który rocznie realizuje ponad 500 transmisji z różnych wydarzeń sportowych. Najistotniejszym elementem programowym Polsatu Sport są rozgrywki siatkarskiej PlusLigi mężczyzn i kobiet, rozgrywki siatkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Mistrzyń, a także występy obu naszych reprezentacji w Lidze Światowej, World Grand Prix, Mistrzostwach Świata i Europy. Polsat Sport pokazuje także reprezentację piłkarzy i piłkarek ręcznych oraz ligowe rozgrywki Superligi mężczyzn i kobiet oraz Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Program kanału wypełniają bardzo popularne gale boksu zawodowego zarówno polskie jak i zagraniczne, gale KSW, tenis, hokej, piłka nożna, rugby i magazyny sportowe własnej produkcji, takie jak np. „Cafe Futbol”, a od niedawna cykl wyścigów motocyklowych MotoGP.
 

Polsat Sport Extra, Polsat Sport Extra HD

Polsat Sport Extra pokazuje od kilku sezonów zmagania najszybszych kierowców świata z Formuły 1 od treningów przez kwalifikacje aż po niedzielne wyścigi. Na antenie Polsatu Sport Extra znajdziemy także siatkówkę w wydaniu ligowym, (rozgrywki Plus Ligi mężczyzn i kobiet) reprezentacyjnym, m.in. Ligę Światową i World Grand Prix, a także wielkie turnieje tenisowe – Wimbledon i ATP Masters Series oraz angielską żużlową Elite League. Kanał pokazuje amerykańskie gale boksu zawodowego, produkowane przez Top Rank i HBO. Ofertę kanału dopełniają najlepsze spotkania i magazyny piłkarskich lig: holenderskiej, rosyjskiej i ukraińskiej oraz spotkania towarzyskie.


Eurosport HD
w ofercie Eurosport HD znajdują się najważniejsze wydarzenia sportowe. Puchar UEFA, transmisje z Roland Garros, Tour de France, US Open, mityngi lekkoatletyczne, turnieje WTA i ATP, wyścigi WTCC i Superbike oraz skoki narciarskie i inne spoty zimowe.

Eurosport2, Eurosport2 HD
dzięki niemu kibice mają możliwość śledzenia na żywo jeszcze większej liczby wydarzeń sportowych. Bundesliga, sporty ekstremalne, koszykówka, snowboard, narciarstwo i wiele innych rozgrywek

 

nSport+ HD
oprócz transmisji sportowych z takich wydarzeń jak Liga Mistrzów UEFA, czy Davis Cup, kanał nadaje własne serwisy informacyjne oraz programy publicystyczne i rozrywkowe o tematyce sportowej i pokrewnej.

 

Extreme Sports Channel
to pierwszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony sportom ekstremalnym oraz muzyce, modzie i innym zjawiskom, jakie im towarzyszą. Kanał prezentuje najważniejsze wydarzenia ze świata surfingu, skateboardingu, snowboardingu, BMX, motocrossu i przeróżnych sportów walki, które cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem.

 

FightKlub
to jedyny w swoim rodzaju kanał telewizyjny, pierwszy w Polsce poświęcony w całości sportom walki. Nadaje w najwyższej jakości obrazu i dźwięku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając codziennie premierowe materiały.
 

 

Trace Sport Stars HD

Kanał rozrywkowy dedykowany gwiazdom sportu. Ponieważ życie gwiazd sportu nie kręci się tylko wokół sportu, TRACE Sport to rozrywkowy sposób na poznanie bliżej ulubionych gwiazd sportu. TRACE Sport jest dostępny 24 godziny na dobę, oferując wyjątkowe materiały z życia sportowców.

 

GINX, GINX HD
Międzynarodowe kanały oferujące programy tematyczne, najnowsze wiadomości, recenzje i programy specjalne prosto ze świata gier komputerowych. W polskiej wersji językowej, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. 100% oryginalne treści inspirowane najlepszymi i najświeższymi propozycjami ze świata gier komputerowych i gier wideo. Od klasycznych konsoli po najnowsze aplikacje; od skromnych, pierwszych pikselowatych gier po najnowsze hity w jakości HD.

 

Nautical Channel

Jedyny międzynarodowy kanał 24/7 o sportach morskich i lifestyle. Dostępny w językach: angielskim, francuskim, rosyjskim, niemieckim i włoskim. Podstawę programu stanowią głównie żeglarstwo i sporty ekstremalne, w tym surfing, kiteboarding. Dodatkowo ofertę wzbogacają wiadomości, komentarze, tematyka podróżnicza, przygodowa, wywiady i informacje o sprzęcie. Wydarzenia: America’s Cup World Series, ASP World Tour


Dorcel XXX HD
wysokiej jakości francuski kanał erotyczny w jakości HD.