VECTRA Dajemy Więcej

Osiągnij sukcesw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Praktyki i staże w vectra

Zastosowanie wiedzy zdobytej na studiach w realnym świecie biznesu to najlepszy sposób sprawdzenia siebie i swoich umiejętności. Zapraszamy do nas na staże i praktyki. Postawimy przed tobą prawdziwe wyzwania, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie przydatne w późniejszej karierze zawodowej. Wychodząc naprzeciw tym, którzy zaczynają kształtować swoją ścieżkę zawodową, przygotowaliśmy nasz autorski Program Stażowy „Dajemy Więcej Perspektyw”


VECTRA chętnie inwestuje w pomysłowość, entuzjazm i zaangażowanie. Nasze drzwi są otwarte dla tych, którzy dążą do perfekcji i każdego dnia chcą się uczyć czegoś nowego.

Odkryj swój potencjał dzięki Vectrze i znajdź swoje miejsce !!!!

Dlaczego warto odbyć staż u nas ? Korzyści mówią same za siebie:

  • Unikalna szansa poznania pracy w inspirującym środowisku nowych technologii,
  • Wiele wyzwań przy realizacji innowacyjnych projektów wypełniających strategię Spółki,
  • Możliwość poznania siebie, swoich predyspozycji i preferencji zawodowych, dzięki czemu łatwiej określisz kierunek swojego dalszego rozwoju zawodowego,
  • Wsparcie merytoryczne opiekuna stażu i wszelkie niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem praktycznego doświadczenia w firmie telekomunikacyjnej i nie jest ci obojętne, gdzie będziesz zdobywać doświadczenie, a zależy ci na współpracy z młodym, energicznym zespołem – zapraszamy do nas.