VECTRA Dajemy Więcej

Osiągnij sukcesw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Kariera

Jesteśmy zespołem wykształconym i dynamicznym.  Posiadamy szeroką wiedzę i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Traktujemy nasze cele bardzo poważnie i realizujemy je w oparciu o strategię całej organizacji.

Wizja HR – chcemy być perfekcyjnym pracodawcą dającym więcej niż konkurencja.
Misja HR - budowanie i rozwój potencjału ludzkiego na poziomie zapewniającym przewagę konkurencyjną oraz sukces rynkowy firmy.


Jesteśmy ludźmi i pracujemy z ludźmi, dlatego z jednakową uwagą i szacunkiem odnosimy się do siebie  oraz naszych klientów wewnętrznych i zewnętrznych, kierujemy się zasadą partnerstwa dwóch stron. Nasz zespół łączą nie tylko wspólne cele, nasz zespół to dla nas największa wartość. Doświadczenie, entuzjazm i zaangażowanie w to, co robimy pomagają nam z sukcesem realizować wyznaczone zadania. A ponieważ  lubimy to co robimy praca każdego dnia przynosi nam wiele satysfakcji…

W realizacji strategii HR kierujemy się wartościami, które definiują nasz stosunek do otoczenia firmy – jej pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych. Najważniejsze z nich to:

 

  • Jakość
  • Ambicja
  • Wizerunek
  • Technologia
  • Kadra
  • Kultura organizacyjna

Te wartości wspierają nas w osiąganiu sukcesów oraz wytyczają zakres naszej odpowiedzialności. Jednocześnie mamy świadomość, że utrzymanie, a tym bardziej zwiększanie rynkowej pozycji firmy, to konieczność stałego rozwoju.

Każdego pracownika indywidualnie, a także organizacji jako całości. Dlatego wypełniając swoje obowiązki zawsze dążymy do tego, aby działać więcej, lepiej i szybciej.

 

Jeśli propagujesz te same wartości co my – to właśnie na Ciebie czekamy !!!