VECTRA Dajemy Więcej

FOX Play

Najlepsze seriale bez dodatkowych opłat w FOX Play

W ramach aplikacji abonenci zyskują bezpłatny dostęp do premierowych odcinków wkrótce po ich emisji w TV, a także do serialowej biblioteki. W FOX Play znajdziesz wszystkie najsłynniejsze produkcje na licencji FIC, jak Miasteczko Wayward Pines, The Walking Dead, Demony da Vinci, Technicy-magicy, czy The Bridge: Na granicy. Dodatkowo w ramach FOX Play będzie można oglądać inne, wielokrotnie nagradzane seriale jak: Homeland, American Horror Story, Sleepy Hollow i wiele innych.

Miasteczko Wayward PinesFOX

Wyobraźmy sobie idealne amerykańskie miasteczko. Piękne domy, wypielęgnowane trawniki, dzieci bawiące się bezpiecznie na ulicach. A teraz wyobraźmy sobie, że nigdy nie będzie nam dane z niego wyjechać. Nie mamy kontaktu ze światem zewnętrznym. Mamy wrażenie, że powoli tracimy zmysły. To musi być Wayward Pines, do którego w poszukiwaniu dwóch zaginionych agentów federalnych udaje się tajny agent Ethan Burke (Matt Dillon).

#WaywardPines

Czarno to widzęFOX comedy

Andre "Dre" Johnson ma świetną pracę, piękną żonę Rainbow, czwórkę dzieci i oraz kolonialny dom na przedmieściu. Jednak czy odniesiony sukces nie sprawił, że jego czarna rodzina zbytnio zasymilowała się z białym otoczeniem? Z niewielką pomocą swojego taty, Dre postanawia nadać swojej rodzinie poczucie tożsamości kulturowej, która uhonoruje ich przeszłość, jednocześnie wychodząc w przyszłość.
 

#Blackish

Dostęp do niniejszego serwisu  jest Usługą Dodatkową, świadczoną przez Dostawcę Usług na rzecz Abonenta równolegle z Usługami w ramach Opłaty Abonamentowej, bez dodatkowych opłat. Z dostępu do serwisu FOX Play korzystać mogą abonenci Dostawcy Usług, posiadający Platynowy lub wyższy pakiet telewizji cyfrowej. Dostawca Usług nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte działanie, brak dostępu do serwisu lub zaprzestanie jego udostępniania.


Przejdź do FOX Play