VECTRA Dajemy Więcej

FilmBox Live

Aplikacja FilmBox Live

Aplikacja FilmBox Live to unikalna aplikacja pozwalająca na oglądanie na żywo 11 kanałów telewizyjnych, a także korzystanie w każdej chwili z bogatej biblioteki filmów w modelu Video-on-Deman, oferującej seriale i programy rozrywkowe czy dokumentalne.


W skład 11 kanałów wchodzi m.in. Telewizja Kino Polska, Kino Polska Muzyka. Oferta FilmBox Live zawiera także kanały z rodziny FilmBox (np. FilmBox Extra czy Action). Dodatkowo dostępny jest kanał DocuBox, oferujący filmy dokumentalne oraz kanał sportów walki FightBox.


Aplikacja FilmBox Live jest dostępna wyłącznie na terytorium Polski:
- na stronie www.filmboxlive.com,
- na urządzeniach mobilnych z oprogramowaniem iOS i Android - w sam raz na wakacje!
- na PlayStation 3 czy Xbox
- oraz na telewizorach Samsung, LG, Philips, Sony, Toshiba.

Jeśli jesteś abonentem Telewizji Cyfrowej w Vectra i posiadasz pakiet SuperHD, dostęp do usługi FilmBox Live otrzymasz bezpłatnie. Pełną ofertę można zobaczyć tutaj.

Play Filmbox Live, Telewizja odkryta na nowo

Dostęp do niniejszego serwisu  jest Usługą Dodatkową, świadczoną przez Dostawcę Usług na rzecz Abonenta równolegle z Usługami w ramach Opłaty Abonamentowej, bez dodatkowych opłat. Z dostępu do serwisu FilmBox Live korzystać mogą abonenci Dostawcy Usług posiadający pakiet Super Film & Sport telewizji cyfrowej. Dostawca Usług nie ponosi odpowiedzialności za nienależyte działanie, brak dostępu do serwisu lub zaprzestanie jego udostępniania.


Oglądaj FilmBox Live!