VECTRA Dajemy Więcej

Pakiet ELEVEN

14,90

Zamów

Pakiet premiumELEVEN

Eleven

Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM, francuskie Ligue 1 i Puchar Ligi, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, angielskie The Emirates FA Cup, Championship i EFL Cup czy eliminacje do Mistrzostw Świata FIFA 2018 w strefie CONMEBOL. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

 

Eleven Sports

Kanał sportowy Eleven Sports ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, wyścigi Formula 1®, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych, futbol amerykański NFL, mecze żużlowe British Speedway Elite League, koszykarska Lega Basket Serie A, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250,oraz mecze piłki nożnej, które nie mieszczą się w ramówce Eleven. Eleven Sports nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

 

Eleven Extra

Eleven Extra to jeszcze więcej sportu najwyższej klasy! Trzeci kanał ze sportowej rodziny ELEVEN SPORTS oferuje przede wszystkim czołowe europejskie rozgrywki piłki nożnej NA ŻYWO, takie jak Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych oraz filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych w Eleven i Eleven Sports. Eleven Extra, tak jak wszystkie kanały grupy, nadaje 24 godziny na dobę, w HD i z polskim komentarzem.