VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

25.10.2017

TV Online Vectry - najlepsza na rynku propozycja dla osób mobilnych

Od października bezpłatna usługa TV Online Vectry pozwala abonentom telewizji cyfrowej operatora oglądać aż 100 kanałów TV na urządzeniach mobilnych. Także poza domem, w dowolnym miejscu z dostępem do internetu, niezależnie od dostawcy. To obecnie najlepsza na rynku propozycja TV Everywhere dla osób korzystających z urządzeń mobilnych.

18.10.2017

Gala KSW po raz pierwszy w Irlandii - w Vectrze na żywo w systemie PPV

Po rekordowej Gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym, największa organizacja MMA w Europie kolejne zawody organizuje ponownie poza granicami Polski - po raz pierwszy w Irlandii. W niedzielę 22 października 2017 Gala KSW 40 odbędzie się w stolicy tego kraju, Dublinie. Abonenci Vectry ponownie otrzymują możliwość obejrzenia na żywo tej atrakcyjnej imprezy poprzez opcję pay-per-view. Vectra rozpoczęła sprzedaż dostępu do zawodów w cenie 39,90 zł.

11.10.2017

Odkodowany październik tylko w Vectrze

Z początkiem jesieni Abonentów Vectry czeka mnóstwo atrakcji. Już od soboty bowiem rusza „odkodowany październik”, czyli czas wielkich emocji filmowych i sportowych. W ramach tej akcji Vectra umożliwi wszystkim swoim widzom obejrzenie polskich hitów serialowych i meczów piłkarskich o najwyższą stawkę, dzięki czasowemu odkodowaniu kanałów Premium. Od 14 października operator udostępni kanały CANAL+, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Sport 2 HD i HBO HD w otwartym oknie.