VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

05.06.2012

Kanały Polsatu w ofercie Vectry

Oferta VECTRY wzbogaca się o 9 kanałów Polsatu: Polsat HD, Polsat 2, Polsat News, Polsat Sport News, Polsat Sport (SD i HD), Polsat Sport Extra (SD i HD) oraz Polsat Cafe. Na mocy podpisanej 29 maja br. umowy będą one dostępne dla abonentów Vectry już od 1 października 2012 r. W sumie, wraz z kanałem Polsat obecnym już w ofercie Vectry, jej abonenci będą mogli oglądać 10 kanałów nadawanych przez Telewizję Polsat.

 

^Czytaj całość
29.05.2012

Dzień Dziecka w Vectrze

Od 31 maja do 10 czerwca Vectra udostępni za darmo wszystkim abonentom telewizji cyfrowej dwa kanały dziecięce: Cbeebies i Disney Junior. Najmłodsi widzowie Vectry przez dwa tygodnie będą mogli oglądać ulubione i popularne kanały, wcześniej dostępne tylko dla abonentów pakietu Platynowego. Możliwość darmowej zabawy z bohaterami Teletubisiów czy też Klubu Przyjaciół Myszki Miki to prezent od Vectry na Dzień Dziecka.

 

^Czytaj całość
24.05.2012

Abonenci Vectry zadzwonią za darmo ze strony internetowej operatora dzięki rozwiązaniom DATERA SA

Operator kablowy VECTRA, dzięki współpracy z firmą DATERA SA, udostępnił nową usługę, która umożliwia bezpłatne połączenia do abonentów telefonii stacjonarnej Vectry bezpośrednio ze strony internetowej operatora.

  

^Czytaj całość