VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

05.04.2012

Internet w atrakcyjnej cenie z telewizją online gratis – rusza nowa kampania promocyjna Vectry

Zaraz po świętach startuje nowa kampania komunikacyjna Vectry skierowana na promowanie usługi Flashnet, stacjonarnego dostępu do szerokopasmowego internetu. Internauci Vectry otrzymują darmową usługę TVOnline, czyli dostęp do programów telewizyjnych, których liczba zwiększy się wkrótce do 15. Elementem kampanii jest konkurs dla obecnych abonentów operatora z nagrodami w postaci 10 podwójnych zaproszeń na weekendowy pobyt w Gdańsku w trakcie piłkarskich mistrzostw Europy.

 

^Czytaj całość
27.03.2012

Vectra z najkorzystniejszą ofertą kanałów TV

Od 27 marca Vectra istotnie powiększyła zawartość podstawowych pakietów telewizyjnych, emitowanych w wersji cyfrowej. Obecna propozycja Vectry dostępu do programów jest najlepsza spośród największych operatorów kablowych i wyróżniająca wobec pozostałej konkurencji rynkowej.

 

^Czytaj całość
13.03.2012

Nowe kanały HD w ofercie Vectry

Od 27 marca Vectra uruchamia nowe programy telewizyjne, głównie w wersji HD. Istotnie powiększą one zawartość pakietów Złotego i Platynowego bez dodatkowych opłat. Abonenci będą teraz mieli dostęp do 10 (pakiet Złoty) i 17 (Platyna) kanałów High Definition. Łącznie w ofercie cyfrowej Vectra będzie oferowad 162 programy TV, w tym aż 28 w wersji HD.

 

^Czytaj całość