VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

13.12.2012

Lokalne wersje TVP Info dla cyfrowych abonentów Vectry

Vectra wprowadziła kolejną zmianę w ofercie programowej, dzięki której abonenci operatora otrzymali dostęp do cyfrowej wersji lokalnych pasm programu TVP Info. Takiej możliwości nie mają abonenci platform satelitarnych, oferują ją tylko nieliczni operatorzy kablowi.

 

 

^Czytaj całość
22.11.2012

Rusza kampania społeczna „Nie ma dzieci, są ludzie”

We wtorek, 20 listopada rusza kampania społeczna „Nie ma dzieci, są ludzie” podsumowująca działania podjęte dla uczczenia Roku Janusza Korczaka, ale przede wszystkim przypominająca o tym, że dzieci są pełnoprawnymi obywatelami i przysługują im prawa, które powinny być przestrzegane. Inicjatorem projektu jest Rzecznik Praw Dziecka, Marek Michalak. W akcję włączyły się liczne media.

 

 

 

^Czytaj całość
22.11.2012

Vectra ponownie z najkorzystniejszą ofertą kanałów TV

Liczba programów telewizyjnych oferowanych przez Vectrę w porównaniu do rynkowej konkurencji jest ponownie największa w wielu kategoriach. Vectra ma najwięcej kanałów HD wśród największych operatorów kablowych, jest nr 1 w liczbie kanałów sportowych i kanałów sportowych w jakości HD oraz nr 1 w liczbie kanałów dla dzieci. W ofercie Vectry są też wszystkie najchętniej oglądane kanały filmowe.

 

 

^Czytaj całość