VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

17.01.2017

Romuald Koperski pokonał wody Atlantyku

Trójmiejski podróżnik Romuald Koperski dokonał rzeczy niemożliwej, wspaniałej i odważnej - zrealizował swoje marzenie, pokonując łodzią wiosłową o nazwie „Pianista” niespokojne wody Atlantyku. Wczoraj, po prawie 3 miesięcznym samotnym rejsie przez Ocean, żeglarz dotarł do wyznaczonego celu. O godzinie 19:10 zacumował w Tobago, pokonując ponad 3 tysiące mil morskich w 77 dni 17 godzin i 50 minut. Vectra jako sponsor wyprawy wspierała Koperskiego na każdym odcinku trasy, kibicując niesamowitemu człowiekowi w jego żeglarskich zmaganiach.

01.12.2016

Nowe kanały TV w Vectrze

Na początku grudnia abonenci Vectry otrzymają miłą niespodziankę - dostęp do nowych programów telewizyjnych. Już 6 grudnia oferta cyfrowa operatora zostanie wzbogacona o 6 kanałów, tj. Discovery Historia, Eleven Extra, ZEBRRA.tv, METRO, WP i NOWA TV. Co więcej 2 stycznia 2017 dołączy do niej kolejny program w jakości HD - Food Network. Po zmianach Vectra będzie oferowała jedną z atrakcyjniejszych propozycji na rynku z 84 programami w jakości HD.

28.11.2016

Gala KSW 37 "Circus of Pain" na żywo w Vectrze w systemie PPV

Gala KSW 37 „Circus of Pain”, która odbędzie się w sobotę 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie, bez wątpienia będzie bardzo ciekawym bokserskim wydarzeniem na koniec tego roku. Emocjonujące zmagania w ringu dzięki Vectrze również będą mogli śledzić jej abonenci. Operator po raz kolejny umożliwi oglądanie bokserskich zmagań w opcji pay-per-view. Sprzedaż dostępu do gali Vectra uruchamia już dzisiaj za 39,90 zł w jakości HD.