VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

01.12.2016

Nowe kanały TV w Vectrze

Na początku grudnia abonenci Vectry otrzymają miłą niespodziankę - dostęp do nowych programów telewizyjnych. Już 6 grudnia oferta cyfrowa operatora zostanie wzbogacona o 6 kanałów, tj. Discovery Historia, Eleven Extra, ZEBRRA.tv, METRO, WP i NOWA TV. Co więcej 2 stycznia 2017 dołączy do niej kolejny program w jakości HD - Food Network. Po zmianach Vectra będzie oferowała jedną z atrakcyjniejszych propozycji na rynku z 84 programami w jakości HD.

28.11.2016

Gala KSW 37 "Circus of Pain" na żywo w Vectrze w systemie PPV

Gala KSW 37 „Circus of Pain”, która odbędzie się w sobotę 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie, bez wątpienia będzie bardzo ciekawym bokserskim wydarzeniem na koniec tego roku. Emocjonujące zmagania w ringu dzięki Vectrze również będą mogli śledzić jej abonenci. Operator po raz kolejny umożliwi oglądanie bokserskich zmagań w opcji pay-per-view. Sprzedaż dostępu do gali Vectra uruchamia już dzisiaj za 39,90 zł w jakości HD.

28.11.2016

Internet 700 Mbps światłowodami do domów Opolan

Vectra jest liderem wśród krajowych operatorów pod względem prędkości łącz udostępnianych indywidualnym odbiorcom. Obecnie, wspólnie ze spółkami grupy Klonex, wprowadza w Opolu zupełnie nową erę, poprzez implementację najnowocześniejszych światowych technologii. Klonex to czołowy polski dostawca rozwiązań dla potrzeb multimedialnych systemów telekomunikacyjnych. Kluczowym dostawcą urządzeń światłowodowych dla Vectry jest opolski startup - firma SDIC (Smart Digital Innovation Cluster), wchodząca w skład grupy kapitałowej Klonex VCS.