VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

04.12.2015

Mistrzostwa Polski w kickboxingu, Mistrzostwa Świata w Tańcu to kolejne bezpłatne transmisje na żywo od Vectry

Vectra kontynuuje testy transmisji na żywo interesujących wydarzeń niedostępnych u innych operatorów. W najbliższych dniach abonenci Vectry otrzymają kolejną porcję sportowych emocji podczas zawodów w dwóch różnych dyscyplinach sportowych – kickboxingu i tańca zawodowego.

01.12.2015

Aż 10 nowych kanałów w jakości HD w ofercie Vectry

Pod sam koniec roku Vectra bardzo miło zaskoczyła swoich Abonentów. W grudniu operator poszerzy swoją ofertę cyfrową aż o 10 kolejnych programów w jakości HD. Dzięki temu będzie posiadał on jedną z najbogatszych i najbardziej różnorodnych pod względem treści propozycji programowych z aż 77 kanałami w najwyższej jakości. Tę wyjątkową niespodziankę Vectra przygotowała z myślą o swoich Abonentach, aby mogli cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie jeszcze przed Świętami. Z nowości skorzystają Abonenci każdego pakietu cyfrowego Vectry. Wzbogaceniu ulegnie zarówno cyfrowy pakiet Stalowy, Srebrny, Złoty oraz Platynowy.

27.11.2015

Walka Michała Materli z Mamedem Khalidovem na żywo w Vectrze w systemie pay-per-view

Gala KSW 33, w której charyzmatyczny i waleczny mistrz KSW w kategorii średniej Michał Materla skrzyżuje rękawice z największą gwiazdą polskiego MMA Mamedem Khalidovem, będzie dostępna dla abonentów telewizji cyfrowej Vectry w systemie pay-per-view. Impreza z udziałem gwiazd boksu rozpocznie się 28 listopada w TAURON Arenie Kraków o godz. 19:00. Trwa przedsprzedaż dostępu do gali poprzez Vectrę w cenie 39,90 zł.