VECTRA Dajemy Więcej

Dajemy więcejw podążaniu za burzliwym rozwojem technologii

Najnowsze informacje

18.12.2014

Świąteczny prezent filmowy od Vectry

Vectra po raz kolejny przygotowała swoim Abonentom miłą niespodziankę. Tym razem z okazji Świąt i Nowego Roku Klienci telewizji cyfrowej operatora otrzymali dostęp do 25 kanałów filmowych bez ograniczeń i dodatkowych opłat. To wyjątkowa okazja dla miłośników kina, dzięki której swój świąteczny czas będą mogli spędzić w gronie najbliższych z ciekawą dawką filmowych i serialowych wrażeń.

01.12.2014

Gala KSW29 na żywo w Vectrze w systemie pay-per-view

Po raz kolejny Vectra umożliwia swoim abonentom obejrzenie na żywo emocjonujących wydarzeń sportowych poprzez opcję pay-per-view. W sobotę 6 grudnia wszyscy abonenci telewizji cyfrowej operatora mogą być świadkami walk największych wojowników MMA z kraju i ze świata. Podczas Gali KSW29 w Kraków-Arenie zmierzą się m.in. takie gwiazdy sportów walki jak Pudzianowski, Khalidow i Nastula. Dziś Vectra uruchomiła sprzedaż usługi za 39,90 zł.

31.10.2014

Walka Adamek Szpilka na żywo w Vectrze w systemie pay-per-view

Gala bokserska Polsat Boxing Night, w której zmierzą się najbardziej utytułowany polski pięściarz zawodowy Tomasz Adamek i charyzmatyczny Artur Szpilka, będzie dostępna dla abonentów telewizji cyfrowej Vectry w systemie pay-per-view. Impreza z udziałem tych gwiazd boksu rozpocznie się 8 listopada w krakowskiej Arenie o godz. 19:45. Sprzedaż dostępu do Gali Vectra uruchamia w poniedziałek 3 listopada za 39,90 zł.

  

^Czytaj całość